1. ročník turnaje Radany Bendákové - Slavia Hradec Králové

1. ročník turnaje Radany Bendákové

1. ročník turnaje Radany Bendákové

1. ročník turnaje paní Radany Bendákové se blíží. Již o tomto víkendu (19.3. a 20.3. 2016) se na hřišti ve Farářství uskuteční přípravný turnaj mužů i žen. Jedná se o poslední ostrou zkoušku našich týmů před začátkem jarní části sezóny, ta startuje první víkend v dubnu.

Turnaj je pojmenován po paní Radaně Bendákové, která byla od roku 2001 do roku 2008 předsedkyní našeho oddílu. K pozemnímu hokeji se dostala jako rodič jednoho z dětí, které začalo pozemní hokej hrát, to ji pohltilo, tak začala pomáhat se vším, co se kolem takové oddílu děje, až se stala předsedkyní našeho oddílu. Bohužel v roce 2008 náhle zesnula, pro náš klub to byla jedna z klíčových postav v historii oddílu, za což jí patří neskutečné díky a uznání.

A na koho se můžete těšit?

O vítězství v kategorii mužů se budou ucházet týmy HC President, ŠK Šenkvice (SK), HC 1970 Bolevec, Post SV Wien (AUT), HC Bohemians Praha a náš domácí tým. U žen to budou SK Slavia Praha „A“ a „B“, HC Bohemians Praha, HC 1972 Rakovník, HC 1946 Praga a rovnež i náš tým žen.

Bude se hrát 2×25 minut, přestávka je 5 minut.

Rozdělení skupin a rozpis je zde:

A to ještě není vše! V sobotu to hokejem nekončí, od 19:00 je party  v NãPLAVKA café & music bar. Vstup bude 100 Kč / osoba.

Rádi Vás uvidíme v hledišti či na hřišti, těšíme se na Vás!

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019