Klubové loučení se sezónou "Beznaděje CUP 2020"

Klubové loučení se sezónou "Beznaděje CUP 2020"

Aktualizováno 25. 6. 2020 8:37


 

V pondělí 22. června se na modrém hřišti uskutečnil na rozloučenou s hokejovou sezónou 2019/2020 již tradiční turnaj  - „Beznaděje Cup 2020".

Tento rok nebyly postaveny rodinné týmy, jako v minulých letech, ale celkem sedm týmů korespondovalo s jednotlivými kategoriemi, které se letos v rámci mládeže v našem klubu hrály.

Pilířem každého družstva byli rodiče dětí v dané kategorii doplněné dětmi či sourozenci. Měli jsme tedy možnost vidět týmy U6, U8, U10, U12 „07", U12 „08", U12 „D" a U15, které se utkaly systémem každý s každým. Krásný turnaj se odehrál na velké brány vždy na ¼ hokejového hřiště, takže nebyla nouze o dlouhé běhy.  Rodiče si tak mohli vyzkoušet, co jejich ratolesti týden co týden absolvují. Nakonec nebyly důležité výsledky, i když ty byly do tabulky poctivě vyplňovány a  neoficiálním vitězem se staly naše krasavice z U12.

Celé toto rozloučení se sezónou mělo všechny atributy turnaje, tak jak jsme na ně zvyklí. Viděli jsme spousty hokejových akcí, gólů, ale hlavně zábavy, protože o tu hlavně šlo. Konalo se i lehké závěrečné posezení na tribuně s hodnocením sportovních výkonů jednotlivých týmů.

Děkujeme všem účastníkům, kteří hráli, rozhodčím - trenérům za spravedlivé rozhodování, organizátorům i všem, co přišli alespoň fandit. Už teď se všichni těšíme na další hokejovou sezónu, která zajisté bude na závěr ukončena opět takovýmto krásným turnajem.

 

 

Autor: Martin Chládek