Starší žáci v přátelském utkání s KS Cieszyn

Starší žáci v přátelském utkání s KS Cieszyn

Aktualizováno 16. 6. 2021 8:52   Doba čtení přibližně 2 minuty.


V pondělí 14.6. se po dlouhé době na našem hřišti konalo mezinárodní utkání. Do Hradce zavítali naši kamarádi z polského Cieszyna tým Laskarze KS Cieszyn. 

Během odpoledne měl tým hostů jednu tréninkovou jednotku a po pauze se uskutečnilo přátelské utkání s našim týmem starších žáků. Duel to byl vyrovnaný v celém svém průběhu. Byla vidět celá řada hezkých hokejových akcí. V prvním poločase měli herně na vrch domácí, ve druhém pak polský tým. Převahu navíc dokázali polští hráči na konci potvrdit i dvěma slepenými góly a utkání tak výsledkově převrátit na konečné skóre 2:3. Následná exhibice v podobě trestných nájezdů byla pro diváky už třešničkou na dortu. Oba týmy publikum vyprovodilo zaslouženým potleskem. I tímto utkáním se tým z Cieszyna chtěl připravit na nadcházející Mistrovství Polska a mi věříme, že po takové přípravě určitě uspěje. Budeme jim držet palce!

Poděkování letí do Ciezsyna, už se těšíme na podobná další střetnutí, která se na naší aréně budou konat, případně i na další utkání našich hráčů v zahraničí.

Autor: Lucie Kožešníková