U10 uzavřely soutěž 4.místem

U10 uzavřely soutěž 4.místem

Aktualizováno 22. 6. 2021 10:45   Doba čtení přibližně 2 minuty.


Hradecká přípravka vyrazila v neděli 13.6. na poslední turnaj sezóny 2020/21 tentokrát na turnaj do Kbel. Byl to poslední turnaj v tomto složení, protože někteří budou v příští sezoně již nastupovat za týmy U12. Jsme rádi, že se nakonec podařilo obsadit krásné 4. místo. 

Bohužel našim borcům opět uteklo první utkání, někteří ještě asi seděli v autobuse a teprve na hřišti se rozpomínali na hokejové základy. Tým Mnichovic B nás porazil 0:5 a byl to celkem rázný budíček. Ve druhém zápase už se dařilo lépe a mohla se slavit výhra nad Bohemians 2:1. Třetí utkání ve skupině se povedlo všem. Neinkasovali jsme ani jeden gól a naopak 6 jich družstvu Kbel, vstřelili.  O celkové 3. místo se naši hráči utkali s týmem Mnichovic A, který je, ale herně o několik tříd výš, a proto družstvo Hradce deklasoval výsledkem 0:8.

Tým bojoval nejen se soupeři, ale hlavně s počasím, proto jsme ocenili nasazení a bojovnost. Máme stále co zlepšovat. Do příští sezony družstvo U10 doplní noví hráči a hráčky z týmu U8 a věříme, že budou stejně úspěšní, jako ti co postupují o kategorii výše.

Autor: Štěpánka Šmídová