U10 - naše přípravka zlatá!

U10 - naše přípravka zlatá!

Aktualizováno 14. 9. 2021 8:15   Doba čtení přibližně 2 minuty.


V neděli se také rozjel kolotoč turnajů kategorie U10. Hned v zahajovacím turnaji na půdě HC Praga naši hráči zazářili. Svoji premiéru na lavičce  si tak také náramně užilo i trenérské duo Vojtěšek - Pražák.

V otevíracím utkání turnaje se proti  nám postavil zřejmě nejslabší tým naší základní skupiny Sokol Kbely B. Za celé utkání soupeř na branku nevystřelil, vítězství 5:0 tak bylo snadné.
V druhém zápase s SK Slavií PHA dívky byla hra o poznání vyrovnanější. Bohužel soupeři se dařily nájezdy a pokaždé děvčata vyrovnávala náš náskok, konečné skóre se zastavilo na 4:4.
Při třetím utkání s HC President na nás soupeř "vlítnul" a skoro celý zápas jsme prohrávali, nebo remizovali. Jen díky Jule Tomsové v bráně, která po sobě vychytala 3 nájezdy, jsme mohli v závěru dát vítězný gól. Posledním soupeřem ve skupině byly Mnichovicím B.  Jasnou výhrou 7:0, jsme si zajistili prvenství ve skupině a postup do finále proti domácímu týmu HC Praga.  Ve finále nám hned v úvodu přálo štěstí a dokázali jsme vstřelit 2 góly. Objektivně je však nutné říct, že nás soupeř chvílemi přehrával. Nicméně díky dobrému výkonu naší obrany a naší brankářky, která v utkání byla poprvé v životě v brankářském, se HC Praga už jen  pouze povedlo snížit na konečných 2:1.

První turnajové vítězství tohoto nově sestaveného týmu bylo na světě. Naši hráči si na krk pověsili zlaté medaile a my jen doufáme, že v podobných výkonech bude tým pokračovat celou sezónu.

 

Fotogalerie zde: https://pozemakhk.rajce.idnes.cz/U10_Praha_12.9.2021/

 

 

Autor: Petr Vojtěšek, Jakub Pražák