HC Slavia Hradec Králové Mix U10 

U10 E

Mezinárodní turnaj na domácím hřišti si chceme především užít, jsme připraveni se v každém zápase poprat o co nejlepší výsledek. Cílem je předvádět pěkný hokej a získávat další cenné hokejové zkušenosti.

Facebook   Web    




Soupiska:

Hráč Číslo
Pražáková Tereza 13
Veverková Valerie 51
Kožešníková Dorota 88
Holík Matěj 38
Šmejkal Jakub Karel 28
Bažant Jakub 2
Chládek Fabián (G) 55
Drešerová Amalie 34

Realizační tým:

Kožešník Jiří - Coach
Bažant Pavel - Coach

Výsledky skupina U10 E B:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  4 4 0 0 12 14/4
2 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  4 3 1 0 9 26/9
3 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  4 2 2 0 6 17/14
4 HC TJ Mnichovice U10  4 1 3 0 3 14/14
5 KKS Kolejarz Gliwice U10  4 0 4 0 0 0/30

Výsledky skupina U10 E o 1. - 4. místo:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  1 1 0 0 3 5/2
2 HC Slavia HK Boys U10  1 1 0 0 3 8/5
3 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  1 0 1 0 0 5/8
4 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10  1 0 1 0 0 2/5

Výsledky skupina U10 E o 3. místo:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  1 1 0 0 3 6/3
2 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10  1 0 1 0 0 3/6

Pravidla:

Kategorie U10 E
Hráč 4+1
Čas 2x 11 min
Hřiště 1/4
Selfpass 5 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)
Timeout

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 E U10 E B 17. 5. 2019 13:30 II B HC Slavia Hradec Králové Mix U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 11:0 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 9:30 II B HC Slavia Hradec Králové Mix U10 HC TJ Mnichovice U10 5:2 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 12:00 II B HC Slavia Hradec Králové Mix U10 HK Šenkvice U10 2:4 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 14:00 II A HC Slavia Hradec Králové Mix U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 8:3 HK Trešnjevka Zagreb
U10 E U10 E o 1. - 4. místo 19. 5. 2019 11:00 II A HC Slavia HK Boys U10 HC Slavia Hradec Králové Mix U10 8:5 SK UP Olomouc
U10 E U10 E o 3. místo 19. 5. 2019 12:30 II B HC Slavia Hradec Králové Mix U10 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 6:3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry o 3. místo U10 Elite

Zpět