HC TJ Mnichovice U10 

U10 E

Osu týmu tvoří hráči startující v letošní sezóně již výhradně v kategorii U12, momentálně bojují o medailové příčky. Tým je doplněn o dravé mladší hráče s velkou budoucností.

Facebook   Web    




Soupiska:

Hráč Číslo
Tonda Vilímek
Tonda Šich
Marek Laštovička
Filip Meller
Filip Veverka
Dušan Soukup
Kiki Melichar
Šimon Šubrt
Jan Sádlo
Tomáš Sebera
Adam Buršík

Realizační tým:

František Buršík - Coach
Martin Minařík - Coach

Výsledky skupina U10 E B:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  4 4 0 0 12 14/4
2 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  4 3 1 0 9 26/9
3 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  4 2 2 0 6 17/14
4 HC TJ Mnichovice U10  4 1 3 0 3 14/14
5 KKS Kolejarz Gliwice U10  4 0 4 0 0 0/30

Výsledky skupina U10 E o 5. - 8. místo:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  1 1 0 0 3 4/1
2 HK Lipovci Mix U10  1 1 0 0 3 4/2
3 HC TJ Mnichovice U10  1 0 1 0 0 2/4
4 W.A.C. Wienna Mix U10  1 0 1 0 0 1/4

Výsledky skupina U10 E o 7. místo:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC TJ Mnichovice U10  1 1 0 0 3 5/1
2 W.A.C. Wienna Mix U10  1 0 1 0 0 1/5

Pravidla:

Kategorie U10 E
Hráč 4+1
Čas 2x 11 min
Hřiště 1/4
Selfpass 5 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)
Timeout

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 8:00 II B HC TJ Mnichovice U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 4:5 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 9:30 II B HC Slavia Hradec Králové Mix U10 HC TJ Mnichovice U10 5:2 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 13:00 II B HK Šenkvice U10 HC TJ Mnichovice U10 4:1 HC Slavia HK
U10 E U10 E B 18. 5. 2019 14:00 II B HC TJ Mnichovice U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 7:0 UKS Orlęta Sosnowiec
U10 E U10 E o 5. - 8. místo 19. 5. 2019 10:00 II B HK Lipovci Mix U10 HC TJ Mnichovice U10 4:2 U14 6A
U10 E U10 E o 7. místo 19. 5. 2019 11:30 II B HC TJ Mnichovice U10 W.A.C. Wienna Mix U10 5:1 U10 4A o 7. místo U10 Elite

Zpět