Bohemians - Slavia Hradec Králové 8:0 - Slavia Hradec Králové

Bohemians – Slavia Hradec Králové 8:0

V neděli 9.9 na hřisti v Edenu jsme nastoupili proti loňskému mistrovi České republiky Bohemians Praha. Domácí Klokani byli jasným favoritem, což se potvrzovalo hned od prvních minut utkání. Náš tým působil nesehraně, každý hrál sám za sebe a nikoli pro tým. Toho zelenobílí využili a do poločasu stihli dát hned 5 branek. Do další třicetiminutovky jsme šli se snahou pokusit se zkorigovat výsledek. Dostali jsme se do pár slibných šancí, ale bohužel naše koncovka byla přímo příšerná. Rozházenost naší hry pokračovala a tým soupeře stihl přidat další 3 branky. Podtrženo, sečteno… Nelichotivý výsledek 8:0.

Nezbývá nám tedy nic jiného, než se poučit z chyb a zlepšit se v příštím domácím zápase proti Hostivaři.