Časový rozpis utkání týmů - Match schedule of teams - Slavia Hradec Králové

Časový rozpis utkání týmů – Match schedule of teams

Časový rozpis utkání týmů – Match schedule of teams

HŘIŠTĚ I. – Playground No. 1

U14 8,00 1-6 Slavia Hradec Králové Mix – HC Záhřeb Boys

U12 8,20 1-6 Slavia Hradec Králové – HC Jičín

U14 8,40 3-4 SK Slavie Praha – KPH Rača

U12 9,00 3-4 HC Ciesyn – UKS SP26 Poznaň

U10 9,20 A1 – A2 Slavia Hradec Králové 08 – PH Jičín

U14 9,40 4-1 KPH Rača – Slavia Hradec Králové Mix

U12 10,00 4-1 UKS SP26 Poznaň – Slavia Hradec Králové

U10 10,20 A3-A2 SK Slavie Praha – PH Jičín

U14 10,40 6-4 HC Záhřeb Boys – KPH Rača

U12 11,00 6-4 HC Jičín – UKS SP26 Poznaň

U10 11,20 A5-A3 HC Zagreb – SK Slavie Praha

U14 11,40 1-2 Slavia Hradec Králové Mix – Slavia Hradec Králové Boys

U12 12,00 1-2 Slavia Hradec Králové – SK Slavie Praha

U10 12,20 A4-A1 Warta Poznaň A – Slavia Hradec Králové 08

U14 12,40 2-6 Slavia Hradec Králové Boys – HC Záhřeb Boys

U12 13,00 2- 6 SK Slavie Praha – HC Jičín

U10 13,20 A4-A2 Warta Poznaň A – PH Jičín

U14 13,40 4-2 KPH Rača – Slavia Hradec Králové Boys

U12 14,00 4-2 UKS SP26 Poznaň -SK Slavie Praha

U10 14,20 A1-A5 Slavia Hradec Králové 08 – HC Zagreb

U14 14,40 6-7 HC Záhřeb Boys – HC Záhřeb Girls

U12 15,00 6-7 HC Jičín – Bohemians

U10 15,20 A3-A1 SK Slavie Praha – Slavia Hradec Králové 08

U14 15,40 7-4 HC Záhřeb Girls – KPH Rača

U12 16,00 7-4 Bohemians – UKS SP26 Poznaň

U10 16,20 A5-A4 HC Zagreb -Warta Poznaň A

U14 16,40 2-7 Slavia Hradec Králové Boys – HC Záhřeb Girls

U12 17,00 2-7 SK Slavie Praha – Bohemians

U10 17,20 A2-A5 PH Jičín -HC Zagreb

U10 17,40 B2-B5 Slavia Hradec Králové Girls – HC Ciesyn

U14 18,00 4-5 KPH Rača – Warta Poznaň

U10 18,20 o 9.místo 5A – 5B

U10 18,40 o 5.místo 3A -3B

U10 19,00 finále 1A – 1B

 

HŘIŠTĚ II. – Playground No. 2

U14 8,00 5-2 Warta Poznaň – Slavia Hradec Králové Boys

U12 8,20 5-2 HC Zagreb – SK Slavie Praha

U14 8,40 7-5 HC Záhřeb Girls – Warta Poznaň

U12 9,00 7-5 Bohemians – HC Zagreb

U10 9,20 B1 – B4 Slavia Hradec Králové 09 – UKS SP26 Poznaň

U14 9,40 2-3 Slavia Hradec Králové Boys – SK Slavie Praha

U12 10,00 2-3 SK Slavie Praha – HC Ciesyn

U10 10,20 B3 – B2 KPH Rača -Slavia Hradec Králové Girls

U14 10,40 3 – 7 SK Slavie Praha – HC Záhřeb Girls

U12 11,00 3 – 7 HC Ciesyn – Bohemians

U10 11,20 B5 – B3 HC Ciesyn – KPH Rača

U14 11,40 5-3 Warta Poznaň – SK Slavie Praha

U12 12,00 5-3 HC Zagreb – HC Ciesyn

U10 12,20 B2 – B1 Slavia Hradec Králové Girls -Slavia Hradec Králové 09

U14 12,40 7-1 HC Záhřeb Girls – Slavia Hradec Králové Mix

U12 13,00 7-1 Bohemians – Slavia Hradec Králové

U10 13,20 B4 – B2 UKS SP26 Poznaň – Slavia Hradec Králové Girls

U14 13,40 1 – 5 Slavia Hradec Králové Mix – Warta Poznaň

U12 14,00 1 – 5 Slavia Hradec Králové – HC Zagreb

U10 14,20 B1 – B5 Slavia Hradec Králové 09 – HC Ciesyn

U14 14,40 3 – 1 SK Slavie Praha – Slavia Hradec Králové Mix

U12 15,00 3 – 1 HC Ciesyn – Slavia Hradec Králové

U10 15,20 B3 – B1 KPH Rača -Slavia Hradec Králové 09

U14 15,40 5 – 6 Warta Poznaň – HC Záhřeb Boys

U12 16,00 5 – 6 HC Zagreb – HC Jičín

U10 16,20 B5 – B4 HC Ciesyn – UKS SP26 Poznaň

U14 16,40 6-3 HC Záhřeb Boys – SK Slavie Praha

U12 17,00 6-3 HC Jičín – HC Ciesyn

U10 17,20 A4-A3 Warta Poznaň A – SK Slavie Praha

U10 17,40 B4-B3 UKS SP26 Poznaň – KPH Rača

U12 18,00 4-5 UKS SP26 Poznaň – HC Zagreb

U10 18,20 o 7. místo 4A – 4B

U10 18,40 o 3.místo 2A -2B

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2018