Nedělní turnaj U12 chlapci

Nedělní turnaj U12 chlapci

Aktualizováno 5. 9. 2020 20:48


Neděle na naší aréně patřila zakončení hokejového kempu. 30.8. se uskutečnil III. ročník Májového turnaje. Nevrátili jsme se v čase, ale COVID nám turnaj zatrhl v květnu, a tak jsme se na jeho uspořádání dohodli alespoň na konci srpna.

 

Tento turnaj byl pojat jako přípravný pro chlapeckou kategorii U12 a jeho součástí byla i dvě vložená přípravná utkání našich dívek U15 s týmem Bohemians.

 

V kategorii U12 se navzájem střetly týmy HC Slavia HK 08, HC Slavia HK mix, HC Jičín, HC Mnichovice, HC Litice. Systémem každý s každým, týmy odehrály čtyři utkání a trenéři si tak měli možnost vytvořit představu o svých svěřencích před zahájením soutěží. Dále na tomto turnaji získávali první zkušenosti naši mladí rozhodčí. Vypadá to, že i na těchto postech bude mít náš klub z čeho vybírat a máme z toho obrovskou radost.

 

Vítězem celého klání se staly naše 08. Tým tak naplnil očekávání a i s ohledem na jeho složení se už všichni těšíme na výsledky, které bude podávat v dlouhodobé soutěži.

Tým mixu byl složen hlavně z hráčů a hráček kategorie U10 a i přes tento hendikep si se svými soupeři byl schopen poradit, i když na vítězství ani v jednom utkání to nestačilo.

 

Celkové pořadí:

1. HC Slavia HK 08

2. HC Mnichovice

3. HC Litice

4. HC Jičín

5. HC Slavia HK mix

Autor: Lucie Kožešníková