4. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka se vyvedl

4. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka se vyvedl

Aktualizováno 6. 10. 2020 5:36   Doba čtení přibližně 2 minuty.

4. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka PařízkaV neděli 4.10. se uskutečnil první podzimní turnaj kategorie U10 na našem hřišti. Každoročně tímto turnajem vzpomínáme na naše kamarády Láďu a Ládíka Pařízkovi. Ranní déšť se proměnil v nádherné hokejové počasí a na hřišti bylo vidět nespočet krásných hokejových akcí. Turnaje se účastnilo 9 týmů, které odehrály 22 utkání.

Naši hráči se po úvodním "rozkoukáváni", dostali do herní pohody a předváděli zlepšující se výkony, některé akce byly velmi pohledné. Výkony v základní skupině si náš tým vybojoval postup do boje o konečné šesté místo. Napínavá podívaná s HC Mnichovice "C" skončila v zakladní hrací době remízou 1:1 a rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. Až ve čtvrté sérii se nám podařilo být o gól lepší. Utkání tak skončilo naším vítězstvím 2:1 a tým se mohl radovat z konečného šestého místa. Nejužitečnějším hračem našeho týmu na tomto turnaji byl zvolen Jára Vojtěšek i když by si cenu za nasazení a přístup určitě zasloužily všechny děti, jejich zlepšující se výkony nám dělají radost. Děkujeme rodičům za pomoc, rozhodčím a pořadatelům za super odvedenou praci.

 

Konečné výsledky naleznete níže.

Fotografie z turnaje jsou  v galerii!

 

Autor: Petra Tomsová

4. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka

V neděli dne 4. 10. 2020 od 9:00 se uskuteční v kategorii U10 Memoriál Ládi a Ládíka Pařízka


Detail