Konečně společně na hřišti - U6,8,10,12 obnovují tréninky

Konečně společně na hřišti - U6,8,10,12 obnovují tréninky

Aktualizováno 5. 12. 2020 10:36   Doba čtení přibližně 2 minuty.


Po dlouhé době se naše mládež vrací na hokejové hřiště. Vládní PES se posunul do trojky a od čtvrtka 3.12.  jsme mohli opustit skupinové tréninky a hlavně využít celé hřiště.

Rozhodli jsme se, že vzhledem k omezení, která panují v hale, zůstaneme i nadále na venkovním hřišti. I když by se někomu mohlo zdát, že je zima, našim hráčům to vůbec nevadí. Svědčí o tom chuť s jakou k tréninkům přistupují, ale prakticky i stoprocentní účast našich hráčů z kategorií U6, U8, U10, U12 dívky i chlapci, U15 dívky. Navíc se rádi přidali i někteří chlapci z U15, kteří už nedočkavě vyhlížejí i své tréninky. 

Protože k nám ve čtvrtek mimo čertů přijel opožděně i "Martin na bílém koni", neslo se rozcvičení v duchu pořádné koulovačky, ale i s hokejkama to nebylo vůbec špatné. Tímto trénikem jsme si v Hradci vyzkoušeli "Snow hockey" a určitě všichni potvrdí, že to bylo bezva. Snad ještě sníh napadne a my si budeme mít možnost trénink na bílém hřišti zopakovat.

Ve venkovních trénincích pondělí a čtvrtek, bude mládež zatím pokračovat. Jen ve středu se navíc budou naše U12 dívky a chlapci potkávat s badmintonovou raketou v ruce.

 

 

Autor: Lucie Kožešníková