Mobilní aplikace HockeyOnline

Mobilní aplikace HockeyOnline

Aktualizováno 12. 4. 2021 9:14   Doba čtení přibližně 2 minuty.


Nová mobilní aplikace by měla být rozšířením pro již funkční webový portál HockeyOnline – jedná se o webovou aplikaci klubu pozemního hokeje Slavia Hradec Králové, která původně vznikla jako jednoduchá aplikace k zobrazení dat z největšího mládežnického turnaje ve střední Evropě. HockeyOnline byl postupně rozšiřován a v září 2019 se stal celoklubovou aplikací, která krom vyhodnocování turnajových dat nabízí i evidenci členů, správu a nominace na klubové akce, hromadnou korespondenci a další. Mobilní aplikace HockeyOnline by neměla nabízet celou funkcionalitu, nýbrž by měla být pouze odlehčenou, přesto v případě dalšího růstu snadno škálovatelnou verzí webové aplikace.

Aplikace zobrazuje články, výsledky našich turnajů i ligová utkání. Do budoucna i omluvenky, nominace, které nyní chodí na email, tak to mají dětské a mládežnické kategorie. Aplikace je nyní v testovacím režimu na Google Play, je možné že občas se bude velmi pomalu načítat, za to se omlouvám je to dočasné. Verze pro IOS je připravena také, ale kvůli paušálnímu poplatku a současné situaci není na App Srore zatím k dispozici.

Budu rád za každou zpětnou vazbu emailem na: podzimek.david@ph-slaviahk.cz

Stáhnout aplikaci z GooglePlay.

Aplikace je vydaná v testovacím režimu pro region Česká republika, je možné, že ne všechna zařízení jsou nyní podporována.

 

 

Autor: David Podzimek