Extraligové ženy po pauze v Rakovníku

Aktualizováno 11. 6. 2021 7:52   Doba čtení přibližně 2 minuty.

V sobotu 5.6. nastoupily po dlouhé době k extraligovému utkání také ženy Slávie Hradec Králové.

Vzhledem ke covidovým omezením cestování nemohly přijet hostující hráčky ze Slovenska a tak odjely do Rakovníka pouze se 2 hráčkami na střídání.

I přesto bylo vidět, že měly po dlouhé pauze do hokeje chuť a statečně odolávaly tlaku domácích, které nyní vedou extraligovou tabulku.

V druhé části utkání už ale bylo vidět, že hráčkám Slavie dochází dech neboť na rozdíl od domácích skoro nestřídaly a převážná část hrací doby se hrála na půlce Slávie.

Hráčky Rakovníka si kombinační hrou vytvořily mnoho šancí, o poločase vedly 3:0 a gólem ve 4. třetině upravily výsledek na konečných 4:0 pro Rakovník.

Tento týden družstvo žen nastoupí v sobotu od 10 hod. na domácím hřišti ve Farářství proti klubu HC Praga.