Mladší žačky jasně dominovaly

Mladší žačky jasně dominovaly

Aktualizováno 7. 9. 2021 14:03   Doba čtení přibližně 2 minuty.


Družstvo mladších žákyň se v neděli vydalo na svůj první turnaj v této sezoně. Některá děvčata odešla do družstva starších žákyň a na jejich místo nastoupily hráčky, které minulý rok hrály za kategorii U10. 

Také osvědčené trenérské duo Pražáková - Kožešník, nahradily trenérky Tomsová - Šmídová, proto nikdo netušil, co čekat a zda bude možné přemýšlet o obhajobě 1. místa z minulé sezóny.

A po prvním turnaji lze říci, že to není zcela nereálné.

První utkání děvčata odehrály proti družstvu HC Bohemians a po prvním poločase vedly 4:0. S tímto výsledkem se dále snažily nesoustředit se pouze na zisk vysokého skóre, ale více kombinovat, nahrávat si a využívat přečíslení. Konečný výsledek byl 9:1.

Ve druhém utkání nastoupily proti hráčkám Rakovníka. Naše děvčata se už lépe sžila s novým systémem hry a také pro některé novými posty na hřišti a výsledek 13:2 nenechal nikoho na pochybách, že i s tímto týmem by se mělo v boji o medaile počítat.

Budeme doufat, že naše družstvo v průběhu roku bude svoje výkony ještě zlepšovat a naváže na výsledky z minulého roku a také z tohoto prvního turnaje.

https://www.pozemnihokej.cz/soutez/mladsi-zakyne-2021-2022/

Autor: Štěpánka Šmídová, Petra Tomsová