Muži po kolapsu v závěru bez bodu

Aktualizováno 15. 9. 2021 14:03   Doba čtení přibližně 1 minuta.

Ve druhém zápase letošní sezony předvedli naši muži o poznání lepší výkon než v předcházejícím kole na půdě Litic. Nicméně na body to opět nestačilo.

Ještě pět minut před koncem drželi nadějný výsledek 2:1 o který se postarali Suchý a Vodenka. V závěru zřejmě došly našim mužům nejen fyzické, ale hlavně mentální síly a závěr zápasu nezvládli. Pět minut před koncem soupeř vstřelil remízový gól na 2:2, poté se ještě blýskl domácí brankář Vacátko chycenou penaltou, avšak o kompletní obrat skóre se soupeř postaral v posledních vteřinách, kdy naši muži bezhlavě chtěli vstřelit gól, ale naopak neuhlídali break soupeře, který si zaslouženě odvezl plný počet bodů. SHK – Hostivař 2:3 Branky: Suchý, Vodenka

Úvodní fotka ke článku pouze ilustrační.

Autor: Martin Toms