Májový turnaj v IT datech

Májový turnaj v IT datech

Aktualizováno 20. 5. 2019 13:50   Doba čtení přibližně 2 minuty.  | English version

II. International May tournament Hradec KrálovéMájový turnaj trhá rekordy na všech možných frontách. Svoji premiéru v plném využití si zde odbyl i systém HockeyOnline, které zajišťoval hladký průběh turnaje. Hráčům, rodičům, trenérům i organizátorům poskytoval komplexní informace o chodu turnaje. Pomocí obrazovek na aréně a webové aplikace, byl všude. Jak si vlastně tento systém doopravdy vedl?

Během turnaje navštívilo webovou aplikaci turnaje 592 uživatelů, kteří za tři dny udělali 1818 návštěv. Celkový počet zobrazení stránek pak překonal 10 000!

Živé přenosy z Hradecké Arény sledovalo celkem 789 diváků z 7 zemí Evropy. After movie je teprve ve střihu ale počítáme také vysokou sledovanost.

Nadále plánujeme systém vylepšovat a používat jej na všech akcích klubu. Krom dětských turnajů bychom chtěli pokrýt i zápasy Extraligy mužů a žen.

Chystáme toho však mnohem více, nechte se překvapit!

Autor: David Podzimek

II. International May tournament Hradec Králové

II. mezinárodní májový turnaj v Hradci Králové. 37 týmů - čtyři kategorie U10 Standard, U10 Elite, U12 a U14. Týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska a Rakouska. Akci finančně podpořilo město Hradec Králové.


Detail