Hradecko-Mnichovický tým starších žákyň vede soutěž

Hradecko-Mnichovický tým starších žákyň vede soutěž

Aktualizováno 4. 11. 2019 21:38   Doba čtení přibližně 3 minuty.


Mnichovicko-Hradecký tým starších žákyň vede tabulku soutěže. Svoji dominanci ukázaly holky v šesti za sebou vyhraných zápasech. Někdy jasnou převahou, jindy fyzickou výdrží. Skvělou bilanci si také drží brankářka Svyščuková Diana s pouze čtyřmi inkasovanými brankami. Naproti tomu jsou holky doslova střelecky aktivní. Sedmačtyřicet gólů vstřelených, týmová kanonáda soupeřů!

Starší žákyně začaly svoji vítěznou sérii na Pragovce, kterou přemohly výsledkem 8:0 (7. 9. 2019)

HC 1946 Praga:TJ Mnichovice 0:8

Těsným výsledkem 2:1 porazily tým z Plzně Litic. Holky tak přidaly druhou výhru, a to na domácím hřišti v Mnichovicích (14. 9. 2019)

TJ Mnichovice:TJ Plzeň Litice 2:1

Střelecky "o třídu" lepší byly holky proti týmu HC Hostivař. Starší žákyně na hřišti Mnichovic vyhráli 4:1, a posunuly tak výherní sérii na tři výhry v řadě. (21. 9. 2019)

TJ Mnichovice:HC Hostivař 4:1

Čtvrté utkání odehrály holky v klidném duchu, neboť hrály proti poslednímu týmu v tabulce. Sokol Kbely má aktuálně nejmladší tým v soutěži. Nutno zmínit, že za Sokol Kbely hostují mladé hráčky z Hradce a Jičína. Není tedy divu, že mnichovické starší žákyně zvítězily nad svými soupeřkami výsledkem 19:0 a to na hřišti v Hradci Králové. (5. 10. 2019)
TJ Mnichovice:Sokol Kbely 19:0

Rozjeté holky nezastavil ani tým HC Bohemians. Ačkoli do zápasu nastupovaly jako fovoritky, nikdo však nepředpokládal jednoznačnou výhru - a to 10:0. Holky si tak připsaly již pátou výhru v řadě. (12. 10. 2019)

HC Bohemians:TJ Mnichovice 0:10

Svoji vítěznou šňůrů si holky nenechaly vzít ani v dalším utkání. Navýšily jí na šest zápasů po dramatickém souboji se sešívanými staršími žákyněmi. Holky před domácím publikem předvedly skvělý výkon a výhrou 4:2 si zajistily pětibodový náskok v tabulce. (19. 10. 2019)

TJ Mnichovice:SK Slavia Praha 4:2

Týmovým výkonem odehrály všechna utkání podzímní části soutěže. Za zmínku určitě také stojí nejlepší střelkyně starších žákyň. Eliška Fousková se 17 nastřílenými góly jednoznačně vede tabulku střelců. Děvčata po zápase s pražskou Slavií oslavila konec podzimní části sezóny a to ve velké euforii. Nutno poblahopřát trenérům k výhrám - přesněji Martinu Minaříkovi a Markétě Matějovské. Přejeme, ať se holkám opět daří na jaře v soutěži starších žákyň, a trenérům přejeme pevné nervy.

Autor: Daniel Podzimek