Čekání na halovou sezónu? Téměř žádné!

Čekání na halovou sezónu? Téměř žádné!

Aktualizováno 27. 10. 2019 15:24   Doba čtení přibližně 2 minuty.


Naši hráči se mají na co těšit.....

Týden po dohrání kola dne 26.10. venkovní sezóny, naše hráče do 8 let, do 10-ti a 12-ti let čeká přípravný turnaj Dr. Pošíka. 20.ročník Memoriálu Dr. Pošíka bude mít dva hrací dny. V sobotu 2.11. se odehrají kategorie do 8 let a do 12 let a o den později v neděli 3.11. kategorie do 10-ti let . Turnaj se odehraje na pražské hale Hagibor.

Kategorie do 10-ti let si o týden později užije zahraniční turnaj v polském městě Cieszyn, k této výpravě se přidá také tým U14 pro který to bude premiéra halové soutěže pro rok 2019/20. Výprava vyráží v brzkých hodinách pátku 8.11.

Následujícím turnajem bude doma a to Suda Cup 2019, který se bude pořádat na naší nové palubovce na Slavii ! Turnaj bude trvat pouze jeden den 23.11.. Hrací den bude tedy plný zápasů pro všechny naše kategorie. Na turnaj se nám přihlásily i týmy ze zahraničí, jaké ? To se nechte překvapit !

Dalším mezinárodním turnajem bude Budapešťský, na který se přihlásily naše holky U14. Na tento turnaj jedou už druhým rokem a minulý si s pomocí hráček z HC Praga moc užily.

 

Při ohlédnutí za minulým rokem je nutno zmínit úspěch Á-týmu žen. Naše ženy se dostali do semifinále extraligy s Rakovníkem, kde těsným výsledkem 1:2 Hradec podlehl. Ženy se ale mohly radovat z krásného 3.místa.

Dalším úspěchem je nově předělaná plocha haly Slavia. Konkrétně palubová, na které se nyní smí hrát ligové zápasy.

 

 

Autor: Norbert Kodym