Skupina skupina A U10 U10

Turnaj U6 a U10

Výsledky:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 PH Sokol Kbely "A" U10  5 4 0 1 13 23/2
2 HC Slavia Hradec Králové "09" U10  5 4 0 1 13 24/6
3 HC Slavia Hradec Králové Dívky U10  5 3 2 0 9 14/11
4 HC 1946 Praga U10  5 2 3 0 6 10/11
5 HC Bohemians Kluci U10  5 1 4 0 3 4/12
6 HC TJ Mnichovice "B" U10  5 0 5 0 0 0/33

Pravidla:

Kategorie U10
Hráč 4+1
Čas 1x 15 min
Hřiště 1/4
Selfpass 3 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC TJ Mnichovice "B" U10 5:0 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 II PH Sokol Kbely "A" U10 HC Bohemians Kluci U10 2:0 Podzimek P
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 III HC 1946 Praga U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:3 Minaříková
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:6 Minaříková
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 0:11 Vodička
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 III HC Bohemians Kluci U10 HC 1946 Praga U10 0:1 Walter
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 I PH Sokol Kbely "A" U10 HC 1946 Praga U10 5:0 Walter
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Bohemians Kluci U10 0:3 Vodička
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 III HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 Kodym
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Bohemians Kluci U10 5:0 Kodym
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC 1946 Praga U10 0:6 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 III PH Sokol Kbely "A" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:2 Vodička
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 I HC TJ Mnichovice "B" U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:8 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 II HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC 1946 Praga U10 3:1 Walter
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 III HC Bohemians Kluci U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 Kodym
Zpět