Skupina skupina B U10 U10

Turnaj U6 a U10

Výsledky:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové "08" U10  5 5 0 0 15 42/0
2 HC President U10  5 3 1 1 10 15/15
3 HC Bohemians Mix U10  5 2 1 2 8 13/12
4 PH Sokol Kbely "B" U10  5 2 3 0 6 8/13
5 HC TJ Mnichovice "A" U10  5 1 3 1 4 7/16
6 HC Jičín  5 0 5 0 0 0/29

Pravidla:

Kategorie U10
Hráč 4+1
Čas 1x 15 min
Hřiště 1/4
Selfpass 3 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC TJ Mnichovice "A" U10 7:0 Kozesnik
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 II PH Sokol Kbely "B" U10 HC Bohemians Mix U10 0:2 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 III HC President U10 HC Jičín 4:0 Bazant
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 7:0 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Jičín 3:0 Podzimek D
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 III HC Bohemians Mix U10 HC President U10 3:3 Ostatnicka
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 I PH Sokol Kbely "B" U10 HC President U10 1:3 Ostatnicka
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Bohemians Mix U10 2:2 Walter
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 III HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Jičín 11:0 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Bohemians Mix U10 7:0 Walter
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC President U10 1:5 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 III PH Sokol Kbely "B" U10 HC Jičín 5:0 Vodička
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 I HC TJ Mnichovice "A" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 1:2 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 II HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC President U10 10:0 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 III HC Bohemians Mix U10 HC Jičín 6:0 Vodička
Zpět