Skupina skupina B U12 U12

Suda Cup 2019

Výsledky:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb   5 5 0 0 15 19/4
2 SK Slavia Praha  5 4 1 0 12 21/7
3 HAHK Mladost Zagreb Boys  5 3 2 0 9 10/10
4 PH Sokol Kbely  5 2 3 0 6 12/9
5 HC Slavia Hradec Králové "08"  5 1 4 0 3 8/18
6 KS Warta Poznaň  5 0 5 0 0 0/22

Pravidla:

Kategorie U12
Hráč 5+1 4+1
Čas 1x 16 min
Hřiště 1
Selfpass 3 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)
Timeout

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:00:00 II. SK Slavia Praha ZHS Zagreb 1:3 Poznaň, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:40:00 II KS Warta Poznaň HC Slavia Hradec Králové "08" 0:4 HK, Mladost Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 9:20:00 II. PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Boys 0:2 Rača, Mnichovice
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:00:00 II. ZHS Zagreb KS Warta Poznaň 4:0 Poznaň, Čecháková
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:40:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys SK Slavia Praha 1:5 Mnichovice, Budapest, Čecháková
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 11:20:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" PH Sokol Kbely 0:6 Bratislava, Mladost zagraeb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:00:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb 0:4 Poznaň, Mnichovice
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:40:00 II. PH Sokol Kbely KS Warta Poznaň 3:0 Bratislava, HK
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 13:20:00 II. SK Slavia Praha HC Slavia Hradec Králové "08" 6:1 ZHS Zagreb, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:00:00 II. ZHS Zagreb PH Sokol Kbely 4:1 Poznaň, Bratislava
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:40:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" HAHK Mladost Zagreb Boys 1:2 Mladost Zagreb, Mnichovice
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 15:20:00 II. KS Warta Poznaň SK Slavia Praha 0:6 HK, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:00:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" ZHS Zagreb 2:4 Poznaň, Mladost Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:40:00 II. SK Slavia Praha PH Sokol Kbely 3:2 Bratislava, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 17:20:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys KS Warta Poznaň 5:0 Mnichovice, HK
Zpět