Skupina skupina B U10 U10

Suda Cup 2019

Výsledky:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK "09"  5 4 0 1 13 32/7
2 PH Sokol Kbely  5 3 1 1 10 22/13
3 KS Cieszyn   5 2 1 2 8 24/18
4 HAHK Mladost Zagreb Mix  5 2 2 1 7 18/14
5 PH Jičín  5 1 3 1 4 10/18
6 HC Slavia HK "09"  5 0 0 0 0 0/0
7 HAHK Mladost Zagreb Girls  5 0 5 0 0 1/37

Pravidla:

Kategorie U10
Hráč 4+0
Čas 1x 15 min
Hřiště Mandysova
Selfpass 3 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)
Timeout

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 12:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HAHK Mladost Zagreb Girls 10:0 ZHS, Bratislava
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix PH Sokol Kbely 2:3 Cieszyn, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:15:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "09" PH Jičín 6:1 Kbely, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb Mix 0:7 HK, Jičín
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:45:00 ZS Mandysova PH Jičín KS Cieszyn 1:1 Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:00:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HC Slavia HK "09" 0:5 Cieszyn,Jičín
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Girls 6:1 HK, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "09" HAHK Mladost Zagreb Mix 4:4 Zagreb, Jičín
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn PH Sokol Kbely 5:5 HK, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK "09" 0:7 Ciezsyn, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:15:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely PH Jičín 7:1 HK, Mladost
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix KS Cieszyn 2:6 Jičín, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:45:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Girls 7:0 Cieszyn, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:00:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HC Slavia HK "09" 2:10 Kbely, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Mix 1:3 HK, Cieszyn
Zpět