Skupiny:

Suda Cup 2019

Výsledky skupina skupina A U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb   5 5 0 0 15 32/9
2 KPH Rača Bratislava  5 4 1 0 12 11/10
3 HAHK Mladost Zagreb Boys  5 2 2 1 7 12/16
4 SK Slavia Praha  5 2 3 0 6 15/16
5 HC Slavia HK "10"  5 1 4 0 3 10/21
6 UKS SP 26 Poznań  5 0 4 1 1 9/17

Výsledky skupina skupina B U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK "09"  5 4 0 1 13 32/7
2 PH Sokol Kbely  5 3 1 1 10 22/13
3 KS Cieszyn   5 2 1 2 8 24/18
4 HAHK Mladost Zagreb Mix  5 2 2 1 7 18/14
5 PH Jičín  5 1 3 1 4 10/18
6 HC Slavia HK "09"  5 0 0 0 0 0/0
7 HAHK Mladost Zagreb Girls  5 0 5 0 0 1/37

Výsledky skupina o 9. místo U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK "10"  1 1 0 0 3 1/0
2 PH Jičín  1 0 1 0 0 0/1

Výsledky skupina o 7. místo U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK Slavia Praha  1 1 0 0 3 2/1
2 HAHK Mladost Zagreb Mix  1 0 1 0 0 1/2

Výsledky skupina o 5. místo U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 KS Cieszyn   1 1 0 0 3 2/1
2 HAHK Mladost Zagreb Boys  1 0 1 0 0 1/2

Výsledky skupina o 3. místo U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 PH Sokol Kbely  1 1 0 0 3 3/2
2 KPH Rača Bratislava  1 0 1 0 0 2/3

Výsledky skupina Finále U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK "09"  1 1 0 0 3 2/0
2 ZHS Zagreb   1 0 1 0 0 0/2

Výsledky skupina o 11. místo U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 UKS SP 26 Poznań  1 1 0 0 3 9/0
2 HAHK Mladost Zagreb Girls  1 0 1 0 0 0/9

Výsledky skupina skupina A U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 UKS SP 26 Poznaň  5 5 0 0 15 33/2
2 HC Slavia Hradec/Jičín "07"  5 4 1 0 12 18/8
3 HC TJ Mnichovice  5 3 2 0 9 15/11
4 KPH Rača Bratislava  5 2 3 0 6 13/19
5 Építők Hockey Club  5 1 4 0 3 5/17
6 HAHK Mladost Zagreb Girls  5 0 5 0 0 1/28

Výsledky skupina skupina B U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb   5 5 0 0 15 19/4
2 SK Slavia Praha  5 4 1 0 12 21/7
3 HAHK Mladost Zagreb Boys  5 3 2 0 9 10/10
4 PH Sokol Kbely  5 2 3 0 6 12/9
5 HC Slavia Hradec Králové "08"  5 1 4 0 3 8/18
6 KS Warta Poznaň  5 0 5 0 0 0/22

Výsledky skupina o 3. místo U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK Slavia Praha  1 1 0 0 3 3/2
2 HC Slavia Hradec/Jičín "07"  1 0 1 0 0 2/3

Výsledky skupina Finále U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb   1 1 0 0 3 4/3
2 UKS SP 26 Poznaň  1 0 1 0 0 3/4

Výsledky skupina skupina A U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC TJ Mnichovice  5 5 0 0 15 16/2
2 ZHS Zagreb Boys  5 3 1 1 10 7/3
3 PH Sokol Kbely  5 3 2 0 9 7/6
4 Építők Hockey Club  5 1 2 2 5 6/9
5 HC HK/Mnich Girls  5 1 3 1 4 4/11
6 KPH Rača Bratislava  5 0 5 0 0 0/9

Výsledky skupina skupina B U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HAHK Mladost Zagreb   5 4 0 1 13 17/2
2 HC Slavia HK Boys   5 3 0 2 11 12/6
3 SK Slavia Praha  5 2 1 2 8 16/7
4 KS Warta Poznaň  5 2 2 1 7 11/6
5 ZHS Zagreb Girls  5 1 4 0 3 8/17
6 PH Jičín  5 0 5 0 0 1/27

Výsledky skupina o 3. místo U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK Boys   1 1 0 0 3 3/0
2 ZHS Zagreb Boys  1 0 1 0 0 0/3

Výsledky skupina Finále U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HAHK Mladost Zagreb   1 1 0 0 3 2/1
2 HC TJ Mnichovice  1 0 1 0 0 1/2

Další skupiny:


Název Kategorie

Zpět