Skupiny:

II. International May tournament Hradec Králové

Výsledky skupina U10 E A:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK Boys U10  4 4 0 0 12 35/1
2 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10  4 3 1 0 9 28/9
3 HK Lipovci Mix U10  4 2 2 0 6 16/13
4 W.A.C. Wienna Mix U10  4 0 3 1 1 2/26
5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10  4 0 3 1 1 4/36

Výsledky skupina U10 E B:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  4 4 0 0 12 14/4
2 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  4 3 1 0 9 26/9
3 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  4 2 2 0 6 17/14
4 HC TJ Mnichovice U10  4 1 3 0 3 14/14
5 KKS Kolejarz Gliwice U10  4 0 4 0 0 0/30

Výsledky skupina U10 E o 9. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 KKS Kolejarz Gliwice U10  2 1 1 0 3 5/5
2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10  2 1 1 0 3 5/5

Výsledky skupina U10 E o 1. - 4. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  1 1 0 0 3 5/2
2 HC Slavia HK Boys U10  1 1 0 0 3 8/5
3 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  1 0 1 0 0 5/8
4 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10  1 0 1 0 0 2/5

Výsledky skupina U10 E o 5. - 8. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  1 1 0 0 3 4/1
2 HK Lipovci Mix U10  1 1 0 0 3 4/2
3 HC TJ Mnichovice U10  1 0 1 0 0 2/4
4 W.A.C. Wienna Mix U10  1 0 1 0 0 1/4

Výsledky skupina U10 E o 5. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10  1 1 0 0 3 1/0
2 HK Lipovci Mix U10  1 0 1 0 0 0/1

Výsledky skupina U10 E o 7. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC TJ Mnichovice U10  1 1 0 0 3 5/1
2 W.A.C. Wienna Mix U10  1 0 1 0 0 1/5

Výsledky skupina U10 E Finále:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U10  1 1 0 0 3 3/1
2 HC Slavia HK Boys U10  1 0 1 0 0 1/3

Výsledky skupina U10 E o 3. místo:

U10 E | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Mix U10  1 1 0 0 3 6/3
2 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10  1 0 1 0 0 3/6

Výsledky skupina U10 S:

U10 S | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10  6 5 1 0 15 /
2 SK UP Olomouc U10  6 5 1 0 15 29/7
3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10  6 3 2 1 10 18/22
4 KS Cieszyn U10  6 2 2 2 8 11/12
5 HC Jičín U10  6 2 4 0 6 8/25
6 UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10  6 1 4 1 4 10/21
7 HK Trešnjevka Zagreb U10  6 1 5 0 3 /

Výsledky skupina U12 A:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové U12  3 2 0 1 7 8/2
2 KS Cieszyn U12  3 2 1 0 6 5/3
3 HK Trešnjevka Zagreb U12  3 1 2 0 3 7/10
4 HC Bohemians Praha Girls U12  3 0 2 1 1 1/6

Výsledky skupina U12 B:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U12  3 3 0 0 9 18/0
2 W.A.C. Wienna Boys U12  3 2 1 0 6 4/8
3 HC Jičín U12  3 1 2 0 3 4/11
4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12  3 0 3 0 0 2/9

Výsledky skupina U12 quarterfinals:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U12  1 1 0 0 3 1/0
2 HC Slavia Hradec Králové U12  1 1 0 0 3 4/2
3 KS Cieszyn U12  1 1 0 0 3 3/1
4 W.A.C. Wienna Boys U12  1 1 0 0 3 3/2
5 HC Jičín U12  1 0 1 0 0 1/3
6 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12  1 0 1 0 0 2/4
7 HK Trešnjevka Zagreb U12  1 0 1 0 0 2/3
8 HC Bohemians Praha Girls U12  1 0 1 0 0 0/1

Výsledky skupina U12 o 5. - 8. místo:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Bohemians Praha Girls U12  1 1 0 0 3 5/3
2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12  1 1 0 0 3 1/0
3 HC Jičín U12  1 0 1 0 0 3/5
4 HK Trešnjevka Zagreb U12  1 0 1 0 0 0/1

Výsledky skupina U12 o 3. místo:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 KS Cieszyn U12  1 1 0 0 3 2/1
2 W.A.C. Wienna Boys U12  1 0 1 0 0 1/2

Výsledky skupina U12 o 1. - 4. místo:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U12  1 1 0 0 3 1/0
2 HC Slavia Hradec Králové U12  1 1 0 0 3 4/1
3 KS Cieszyn U12  1 0 1 0 0 0/1
4 W.A.C. Wienna Boys U12  1 0 1 0 0 1/4

Výsledky skupina U12 Finále:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U12  1 1 0 0 3 2/0
2 HC Slavia Hradec Králové U12  1 0 1 0 0 0/2

Výsledky skupina U12 o 5. místo:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Bohemians Praha Girls U12  1 1 0 0 3 2/0
2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12  1 0 1 0 0 0/2

Výsledky skupina U12 o 7. místo:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Jičín U12  1 1 0 0 3 4/2
2 HK Trešnjevka Zagreb U12  1 0 1 0 0 2/4

Výsledky skupina U14 A:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK UP Olomouc "B" U14  5 5 0 0 15 26/0
2 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14  5 3 1 1 10 10/12
3 W.A.C. Wienna Girls U14  5 2 3 0 6 5/13
4 KKS Kolejarz Gliwice U14  5 1 3 1 4 5/6
5 HC Slavia Hradec Králové Girls U14  5 1 3 1 4 4/13
6 HK Trešnjevka Zagreb U14  5 1 3 1 4 7/13

Výsledky skupina U14 B:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Boys U14  5 5 0 0 15 17/7
2 HK Šenkvice U14  5 3 1 1 10 13/7
3 SK UP Olomouc "A" U14  5 2 2 1 7 7/7
4 HK Lipovci Mix U14  5 2 2 1 7 6/8
5 HC TJ Mnichovice Girls U14  5 1 4 0 3 5/11
6 P.H.C. Budapest U14  5 0 4 1 1 3/11

Výsledky skupina U14 o 11. místo:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 P.H.C. Budapest U14  1 1 0 0 3 5/1
2 HK Trešnjevka Zagreb U14  1 0 1 0 0 1/5

Výsledky skupina U14 o 9. místo:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC TJ Mnichovice Girls U14  1 1 0 0 3 2/1
2 HC Slavia Hradec Králové Girls U14  1 0 1 0 0 1/2

Výsledky skupina U14 o 7. místo:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Lipovci Mix U14  1 1 0 0 3 1/0
2 KKS Kolejarz Gliwice U14  1 0 1 0 0 0/1

Výsledky skupina U14 o 5. místo:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK UP Olomouc "A" U14  1 1 0 0 3 3/0
2 W.A.C. Wienna Girls U14  1 0 1 0 0 0/3

Výsledky skupina U14 o 3. místo:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HK Šenkvice U14  1 1 0 0 3 3/0
2 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14  1 0 1 0 0 0/3

Výsledky skupina U14 Finále:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK UP Olomouc "B" U14  1 1 0 0 3 3/2
2 HC Slavia Hradec Králové Boys U14  1 0 1 0 0 2/3

Další skupiny:


Název Kategorie

Zpět