Skupiny:

Turnaj U6 a U10

Výsledky skupina skupina A U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 PH Sokol Kbely "A" U10  5 4 0 1 13 23/2
2 HC Slavia Hradec Králové "09" U10  5 4 0 1 13 24/6
3 HC Slavia Hradec Králové Dívky U10  5 3 2 0 9 14/11
4 HC 1946 Praga U10  5 2 3 0 6 10/11
5 HC Bohemians Kluci U10  5 1 4 0 3 4/12
6 HC TJ Mnichovice "B" U10  5 0 5 0 0 0/33

Výsledky skupina skupina B U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové "08" U10  5 5 0 0 15 42/0
2 HC President U10  5 3 1 1 10 15/15
3 HC Bohemians Mix U10  5 2 1 2 8 13/12
4 PH Sokol Kbely "B" U10  5 2 3 0 6 8/13
5 HC TJ Mnichovice "A" U10  5 1 3 1 4 7/16
6 HC Jičín  5 0 5 0 0 0/29

Výsledky skupina o 9. místo:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Bohemians Kluci U10  1 1 0 0 3 6/1
2 HC TJ Mnichovice "A" U10  1 0 1 0 0 1/6

Výsledky skupina o 7. místo:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC 1946 Praga U10  1 1 0 0 3 7/0
2 PH Sokol Kbely "B" U10  1 0 1 0 0 0/7

Výsledky skupina o 5. místo:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Dívky U10  1 1 0 0 3 5/0
2 HC Bohemians Mix U10  1 0 1 0 0 0/5

Výsledky skupina o 3. místo:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové "09" U10  1 1 0 0 3 5/0
2 HC President U10  1 0 1 0 0 0/5

Výsledky skupina Finále:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové "08" U10  1 1 0 0 3 3/0
2 PH Sokol Kbely "A" U10  1 0 1 0 0 0/3

Výsledky skupina o 11. místo:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC TJ Mnichovice "B" U10  1 1 0 0 3 3/0
2 HC Jičín  1 0 1 0 0 0/3

Výsledky skupina skupina B U6:

U6 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6  3 3 0 0 9 16/6
2 PH Sokol Kbely U6  3 2 1 0 6 11/10
3 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6  3 1 2 0 3 10/13
4 HC TJ Mnichovice Mikešové U6  3 0 3 0 0 4/12

Výsledky skupina skupina A U6:

U6 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC 1946 Praga U6  3 3 0 0 9 16/2
2 HC TJ Mnichovice Rytíři U6  3 1 1 1 4 8/8
3 HC Jičín U6  3 1 1 1 4 8/9
4 HC Slavia Hradec Králové Koťata U6  3 0 3 0 0 4/17

Výsledky skupina skupina U6 o 1. - 4. místo:

U6 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC 1946 Praga U6  3 2 0 1 7 15/6
2 PH Sokol Kbely U6  3 1 1 1 4 12/9
3 HC TJ Mnichovice Rytíři U6  3 1 2 0 3 5/12
4 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6  3 1 2 0 3 12/17

Výsledky skupina skupina U6 o 5. - 8. místo:

U6 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6  3 3 0 0 9 17/7
2 HC Slavia Hradec Králové Koťata U6  3 2 1 0 6 12/8
3 HC Jičín U6  3 1 2 0 3 7/13
4 HC TJ Mnichovice Mikešové U6  3 0 3 0 0 5/13

Další skupiny:


Název Kategorie

Zpět