Rozpis utkání:

Suda Cup 2019

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 7:40:00 I ZHS Zagreb Boys KPH Rača Bratislava 1:0 Slavia HK
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 7:40:00 II Építők Hockey Club UKS SP 26 Poznaň 0:6 Slavia HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 8:00:00 I ZHS Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb 0:3 Bratislava, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:00:00 II. SK Slavia Praha ZHS Zagreb 1:3 Poznaň, Budapest
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 8:20:00 I HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club 6:0 Mladost, Zagreb, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 8:20:00 II. HC Slavia Hradec/Jičín "07" HAHK Mladost Zagreb Girls 5:0 ZHS Zagreb, Slavia Pha
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 8:40:00 I PH Jičín HC Slavia HK Boys 1:4 Mnichovice,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:40:00 II KS Warta Poznaň HC Slavia Hradec Králové "08" 0:4 HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 9:00:00 I HC HK/Mnich Girls PH Sokol Kbely 0:3 Šmídová
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 9:00:00 II. KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice 2:4 HK, Poznaň
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:00:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Boys 1:3 HK
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:15:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb UKS SP 26 Poznań 3:2 Slavia PHA, ZHS Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 9:20:00 I SK Slavia Praha KS Warta Poznaň 1:1 Šmídová
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 9:20:00 II. PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Boys 0:2 Rača, Mnichovice
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "10" KPH Rača Bratislava 1:2 Poznaň, ZHS
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 9:40:00 I KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice 0:1 Slavia PHA, Poznaň - Šmídová
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 9:40:00 II. UKS SP 26 Poznaň HC Slavia Hradec/Jičín "07" 4:1 Kbely,Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:45:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb 2:9 HK, Bratislava
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 10:00:00 I HAHK Mladost Zagreb PH Jičín 8:0 Mnichovice,Rača
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:00:00 II. ZHS Zagreb KS Warta Poznaň 4:0 Poznaň, Čecháková
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:00:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava SK Slavia Praha 4:3 Mladost Zagreb, ZHS
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:15:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań HC Slavia HK "10" 2:5 Bratislava, Slavia PHA
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 10:20:00 I. PH Sokol Kbely ZHS Zagreb Boys 0:2 Mladost Zagreb, Čecháková
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 10:20:00 II. HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club 2:0 Poznaň, ZHS Zagreb -Šmídová
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava HAHK Mladost Zagreb Boys 2:1 Poznaň, HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 10:40:00 I KS Warta Poznaň ZHS Zagreb Girls 4:1 Kbely, ZHS Zagreb, Šmídová
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:40:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys SK Slavia Praha 1:5 Mnichovice, Budapest, Čecháková
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:45:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "10" ZHS Zagreb 2:9 Rača, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 11:00:00 I Építők Hockey Club HC HK/Mnich Girls 1:1 ZHS Zagreb, Poznaň
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 11:00:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls KPH Rača Bratislava 1:4 Slavia Pha, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:00:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha UKS SP 26 Poznań 4:1 HK, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:15:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys HC Slavia HK "10" 4:2 Slavia PHA, Poznaň
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 11:20:00 I HC Slavia HK Boys SK Slavia Praha 2:2 HK,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 11:20:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" PH Sokol Kbely 0:6 Bratislava, Mladost zagraeb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:30:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań KPH Rača Bratislava 2:3 HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 11:40:00 I PH Sokol Kbely KPH Rača Bratislava 1:0 Slavia PHA, HK
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 11:40:00 II. HC TJ Mnichovice UKS SP 26 Poznaň 1:6 HK, Kbely
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:45:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb SK Slavia Praha 8:3 Poznaň, Bratislava
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 12:00:00 I KS Warta Poznaň HAHK Mladost Zagreb 1:2 Rača, Kbely - Okrouhlická
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:00:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb 0:4 Poznaň, Mnichovice
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys UKS SP 26 Poznań 2:2 Slavia PHA, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:15:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha HC Slavia HK "10" 4:0 Poznaň, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 12:20:00 I HC HK/Mnich Girls HC TJ Mnichovice 0:4 Mladost Zagreb, Poznan
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 12:20:00 II. KPH Rača Bratislava HC Slavia Hradec/Jičín "07" 2:5 Mladost Zagreb, ZHS Zagreb Okrouhlická
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava ZHS Zagreb 0:3 Slavia PHA, HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 12:40:00 I SK Slavia Praha PH Jičín 6:0 Mnichovice,HK
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:40:00 II. PH Sokol Kbely KS Warta Poznaň 3:0 Bratislava, HK
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 12:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HAHK Mladost Zagreb Girls 10:0 ZHS, Bratislava
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 13:00:00 I ZHS Zagreb Boys Építők Hockey Club 0:0 Slavia PHA, Jičín Okrouhlická
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 13:00:00 II. Építők Hockey Club HAHK Mladost Zagreb Girls 4:0 Poznaň, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix PH Sokol Kbely 2:3 Cieszyn, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:15:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "09" PH Jičín 6:1 Kbely, Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 13:20:00 I ZHS Zagreb Girls HC Slavia HK Boys 1:3 ZHS Zagreb,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 13:20:00 II. SK Slavia Praha HC Slavia Hradec Králové "08" 6:1 ZHS Zagreb, Budapest
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb Mix 0:7 HK, Jičín
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 13:40:00 I KPH Rača Bratislava HC HK/Mnich Girls 0:2 HK, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 13:40:00 II. UKS SP 26 Poznaň KPH Rača Bratislava 8:0 Slavia Pha, HK
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:45:00 ZS Mandysova PH Jičín KS Cieszyn 1:1 Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 14:00:00 I HAHK Mladost Zagreb SK Slavia Praha 3:0 HK,Rača, Raková
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:00:00 II. ZHS Zagreb PH Sokol Kbely 4:1 Poznaň, Bratislava
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:00:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HC Slavia HK "09" 0:5 Cieszyn,Jičín
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Girls 6:1 HK, Kbely
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 14:20:00 I Építők Hockey Club PH Sokol Kbely 1:2 Mladost, Zagreb, Slavia PHA
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 14:20:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls HC TJ Mnichovice 0:6 ZHS Zagreb, Kbely, Raková
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "09" HAHK Mladost Zagreb Mix 4:4 Zagreb, Jičín
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 14:40:00 I. HC Slavia HK Boys KS Warta Poznaň 2:1 Poznaň, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:40:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" HAHK Mladost Zagreb Boys 1:2 Mladost Zagreb, Mnichovice
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn PH Sokol Kbely 5:5 HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 15:00:00 I. HC TJ Mnichovice ZHS Zagreb Boys 2:1 HK, Poznaň
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 15:00:00 II. HC Slavia Hradec/Jičín "07" Építők Hockey Club 4:0 HK, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK "09" 0:7 Ciezsyn, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:15:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely PH Jičín 7:1 HK, Mladost
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 15:20:00 I. PH Jičín ZHS Zagreb Girls 0:5 Mnichovice, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 15:20:00 II. KS Warta Poznaň SK Slavia Praha 0:6 HK, Budapest
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix KS Cieszyn 2:6 Jičín, Kbely
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 15:40:00 I. Építők Hockey Club KPH Rača Bratislava 4:0 Jičín,ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 15:40:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls UKS SP 26 Poznaň 0:9 Poznaň, Slavie PHA
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:45:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Girls 7:0 Cieszyn, Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 16:00:00 I. HC Slavia HK Boys HAHK Mladost Zagreb 1:1 Rača, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:00:00 II. HC Slavia Hradec Králové "08" ZHS Zagreb 2:4 Poznaň, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:00:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HC Slavia HK "09" 2:10 Kbely, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Mix 1:3 HK, Cieszyn
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 16:20:00 I. ZHS Zagreb Boys HC HK/Mnich Girls 3:1 Slavia HK, Mladost zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 16:20:00 II. KPH Rača Bratislava Építők Hockey Club 5:1 HK, ZHS Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 16:40:00 I. ZHS Zagreb Girls SK Slavia Praha 1:7 HKMNICH, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:40:00 II. SK Slavia Praha PH Sokol Kbely 3:2 Bratislava, Budapest
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 17:00:00 I. PH Sokol Kbely HC TJ Mnichovice 1:3 Slavia PHA, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 17:00:00 II. HC TJ Mnichovice HC Slavia Hradec/Jičín "07" 2:3 Slavia PHA, Kbely
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 17:20:00 I. KS Warta Poznaň PH Jičín 4:0 Mnichovice, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 17:20:00 II. HAHK Mladost Zagreb Boys KS Warta Poznaň 5:0 Mnichovice, HK
U10 o 11. místo U10 23. 11. 2019 17:45:00 II. UKS SP 26 Poznań HAHK Mladost Zagreb Girls 9:0 Poznaň, Mladost Zagreb
U10 o 9. místo U10 23. 11. 2019 17:45:00 I. HC Slavia HK "10" PH Jičín 1:0 Poznaň, Jičín
U10 o 7. místo U10 23. 11. 2019 18:00:00 II. SK Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Mix 2:1 U10 6AB
U10 o 5. místo U10 23. 11. 2019 18:00:00 I. HAHK Mladost Zagreb Boys KS Cieszyn 1:2 U10 5AB
U10 o 3. místo U10 23. 11. 2019 18:15:00 II. KPH Rača Bratislava PH Sokol Kbely 2:3 U10 4AB
U10 Finále U10 23. 11. 2019 18:15:00 I. ZHS Zagreb HC Slavia HK "09" 0:2 U10 3AB
U12 o 3. místo U12 23. 11. 2019 18:30:00 II. HC Slavia Hradec/Jičín "07" SK Slavia Praha 2:3 U10 2AB
U14 o 3. místo U14 23. 11. 2019 18:30:00 I. ZHS Zagreb Boys HC Slavia HK Boys 0:3 U10 1AB
U14 Finále U14 23. 11. 2019 19:00:00 I. HC TJ Mnichovice HAHK Mladost Zagreb 1:2 U14 2AB
U12 Finále U12 23. 11. 2019 19:00:00 II. UKS SP 26 Poznaň ZHS Zagreb 3:4 U12 2AB

Zpět