Rozpis utkání:

Velikonoční turnaj

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí
U10 A 28. 4. 2019 10:00:00 I HC Slavia Hradec Králové "09" HC Slavia Hradec Králové Dívky 1:4 Minaříková
U10 A 28. 4. 2019 10:00:00 II HC TJ Mnichovice "B" HC 1972 Rakovník "A" 3:1 Kodym
U10 A 28. 4. 2019 10:00:00 III HC 1970 Bolevec PH Litice Modří 2:3 Walter
U10 B 28. 4. 2019 10:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" HC TJ Mnichovice "A" 9:1 Pilný
U10 B 28. 4. 2019 10:20:00 II HC 1972 Rakovník "B" HC Kadaň 1:5 Vodička
U10 B 28. 4. 2019 10:20:00 III HC Slavia Hradec Králové Mix TJ Meteor České Budějovice 0:5 Kožešník
U10 A 28. 4. 2019 10:40:00 I HC Slavia Hradec Králové "09" HC TJ Mnichovice "B" 4:0 Minaříková
U10 A 28. 4. 2019 10:40:00 II HC Slavia Hradec Králové Dívky PH Litice Modří 8:0 Vodička
U10 A 28. 4. 2019 10:40:00 III HC 1972 Rakovník "A" HC 1970 Bolevec 4:0 Walter
U10 B 28. 4. 2019 11:00:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" HC 1972 Rakovník "B" 10:0 Minaříková
U10 B 28. 4. 2019 11:00:00 II HC TJ Mnichovice "A" TJ Meteor České Budějovice 3:2 Podzimek D
U10 B 28. 4. 2019 11:00:00 III HC Kadaň HC Slavia Hradec Králové Mix 0:1 Pilný
U10 A 28. 4. 2019 11:20:00 I HC TJ Mnichovice "B" HC 1970 Bolevec 2:1 Walter
U10 A 28. 4. 2019 11:20:00 II HC Slavia Hradec Králové Dívky HC 1972 Rakovník "A" 8:0 Podzimek D
U10 A 28. 4. 2019 11:20:00 III HC Slavia Hradec Králové "09" PH Litice Modří 9:0 Vodička
U10 B 28. 4. 2019 11:40:00 I HC 1972 Rakovník "B" HC Slavia Hradec Králové Mix 0:4 Minaříková
U10 B 28. 4. 2019 11:40:00 II HC TJ Mnichovice "A" HC Kadaň 3:1 Podzimek D
U10 B 28. 4. 2019 11:40:00 III HC Slavia Hradec Králové "08" TJ Meteor České Budějovice 7:3 Pilný
U10 A 28. 4. 2019 12:00:00 I HC Slavia Hradec Králové "09" HC 1972 Rakovník "A" 8:0 Walter
U10 A 28. 4. 2019 12:00:00 II HC Slavia Hradec Králové Dívky HC 1970 Bolevec 10:0 Podzimek D
U10 A 28. 4. 2019 12:00:00 III HC TJ Mnichovice "B" PH Litice Modří 2:3 Vodička
U10 B 28. 4. 2019 12:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" HC Kadaň 11:2 Kozesnik
U10 B 28. 4. 2019 12:20:00 II HC TJ Mnichovice "A" HC Slavia Hradec Králové Mix 5:1 Bazant
U10 B 28. 4. 2019 12:20:00 III HC 1972 Rakovník "B" TJ Meteor České Budějovice 0:8 Podzimek D
U10 A 28. 4. 2019 12:40:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky HC TJ Mnichovice "B" 7:0 Minaříková
U10 A 28. 4. 2019 12:40:00 II HC Slavia Hradec Králové "09" HC 1970 Bolevec 12:0 Podzimek D
U10 A 28. 4. 2019 12:40:00 III HC 1972 Rakovník "A" PH Litice Modří 0:2 Vodička
U10 B 28. 4. 2019 13:00:00 I HC Kadaň TJ Meteor České Budějovice 1:4 Svoboda
U10 B 28. 4. 2019 13:00:00 II HC Slavia Hradec Králové "08" HC Slavia Hradec Králové Mix 10:0 Kozesnik
U10 B 28. 4. 2019 13:00:00 III HC TJ Mnichovice "A" HC 1972 Rakovník "B" 9:0 Walter
U10 o 7. místo 28. 4. 2019 13:30:00 I HC TJ Mnichovice "B" HC Slavia Hradec Králové Mix 1:2 Bazant o 7. místo
U10 o 9. místo 28. 4. 2019 13:30:00 II HC 1972 Rakovník "A" HC Kadaň 1:3 Svoboda o 9. místo
U10 o 11. místo 28. 4. 2019 13:30:00 III HC 1970 Bolevec HC 1972 Rakovník "B" 3:1 Vodička o 11. místo
U10 o 5. místo 28. 4. 2019 13:50:00 III PH Litice Modří TJ Meteor České Budějovice 2:5 Minarikova, Walter o 5. místo
U10 o 3. místo 28. 4. 2019 13:50:00 II HC Slavia Hradec Králové "09" HC TJ Mnichovice "A" 2:3 Vodička, Svoboda o 3. místo
U10 Finále 28. 4. 2019 13:50:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky HC Slavia Hradec Králové "08" 3:4 Podzimek D Finále

Zpět