Rozpis utkání:

Turnaj U6 a U10

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC TJ Mnichovice "B" U10 5:0 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 II PH Sokol Kbely "A" U10 HC Bohemians Kluci U10 2:0 Podzimek P
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:00:00 III HC 1946 Praga U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:3 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC TJ Mnichovice "A" U10 7:0 Kozesnik
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 II PH Sokol Kbely "B" U10 HC Bohemians Mix U10 0:2 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 10:20:00 III HC President U10 HC Jičín 4:0 Bazant
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:6 Minaříková
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 0:11 Vodička
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 10:40:00 III HC Bohemians Kluci U10 HC 1946 Praga U10 0:1 Walter
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 7:0 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Jičín 3:0 Podzimek D
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:00:00 III HC Bohemians Mix U10 HC President U10 3:3 Ostatnicka
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 11:00:00 A HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC 1946 Praga U6 0:9
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 11:00:00 B HC Jičín U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 3:3
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 11:15:00 A HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 3:5
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 11:15:00 B PH Sokol Kbely U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 3:1
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 I PH Sokol Kbely "A" U10 HC 1946 Praga U10 5:0 Walter
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Bohemians Kluci U10 0:3 Vodička
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 11:20:00 III HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 Kodym
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 11:30:00 A HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC Jičín U6 2:3
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 11:30:00 B HC 1946 Praga U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 3:0
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 I PH Sokol Kbely "B" U10 HC President U10 1:3 Ostatnicka
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Bohemians Mix U10 2:2 Walter
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 11:40:00 III HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Jičín 11:0 Minaříková
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 11:45:00 A HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 PH Sokol Kbely U6 4:6
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 11:45:00 B HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 6:1
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 I HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Bohemians Kluci U10 5:0 Kodym
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 II HC TJ Mnichovice "B" U10 HC 1946 Praga U10 0:6 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:00:00 III PH Sokol Kbely "A" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:2 Vodička
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 12:00:00 A HC 1946 Praga U6 HC Jičín U6 4:2
U6 skupina A U6 26. 5. 2019 12:00:00 B HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 2:5
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 12:15:00 A HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 PH Sokol Kbely U6 5:2
U6 skupina B U6 26. 5. 2019 12:15:00 B HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 3:2
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 I HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Bohemians Mix U10 7:0 Walter
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 II HC TJ Mnichovice "A" U10 HC President U10 1:5 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 12:20:00 III PH Sokol Kbely "B" U10 HC Jičín 5:0 Vodička
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 12:30:00 A HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 2:6
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 12:30:00 B HC Jičín U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 4:1
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 I HC TJ Mnichovice "B" U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:8 Ostatnicka
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 II HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC 1946 Praga U10 3:1 Walter
U10 skupina A U10 26. 5. 2019 12:40:00 III HC Bohemians Kluci U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 Kodym
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 12:45:00 A HC TJ Mnichovice Rytíři U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 4:2
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 12:45:00 B HC 1946 Praga U6 PH Sokol Kbely U6 2:2
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 I HC TJ Mnichovice "A" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 1:2 Kodym
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 II HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC President U10 10:0 Minaříková
U10 skupina B U10 26. 5. 2019 13:00:00 III HC Bohemians Mix U10 HC Jičín 6:0 Vodička
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 13:00:00 A HC Jičín U6 HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 1:6
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 13:00:00 B HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 5:3
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 13:15:00 A HC 1946 Praga U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 6:1
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 13:15:00 B HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 PH Sokol Kbely U6 7:6
U10 o 7. místo 26. 5. 2019 13:30:00 I HC 1946 Praga U10 PH Sokol Kbely "B" U10 7:0 Walter
U10 o 9. místo 26. 5. 2019 13:30:00 II HC Bohemians Kluci U10 HC TJ Mnichovice "A" U10 6:1 Ostatnicka
U10 o 11. místo 26. 5. 2019 13:30:00 III HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Jičín 3:0 Vodička
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 13:30:00 A HC Jičín U6 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 2:6
U6 skupina U6 o 5. - 8. místo 26. 5. 2019 13:30:00 B HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 4:1
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 13:45:00 A HC TJ Mnichovice Rytíři U6 PH Sokol Kbely U6 0:4
U6 skupina U6 o 1. - 4. místo 26. 5. 2019 13:45:00 B HC 1946 Praga U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 7:3
U10 Finále 26. 5. 2019 13:50:00 I PH Sokol Kbely "A" U10 HC Slavia Hradec Králové "08" U10 0:3 Kodym
U10 o 3. místo 26. 5. 2019 13:50:00 II HC Slavia Hradec Králové "09" U10 HC President U10 5:0 Minaříková
U10 o 5. místo 26. 5. 2019 13:50:00 III HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Bohemians Mix U10 5:0 Walter

Zpět