Velikonoční turnaj 2021

Velikonoční turnaj 2021

13. 6. 2021 10:00 - 15:00

U8 

Zveme všechny přátele pozemního hokeje 🏑🥅👍na "Velikonoční turnaj" 🐣🥚hráčů v kategorii U8, který se uskuteční v neděli 13.6.2021 od 10.00 hodin. Jedná se o přeložený turnaj, který se nemohl uskutečnit z důvodu špatné epidemické situace. Účast na turnaji potvrdily mimo našich týmů (Lvi, Vosy, Mravenci, Piráti, Tygři) také týmy HC Mnichovice, PH Jičín a HC Praga. Přijďte povzbudit naše nejmladší hokejisty na modrou arénu. Občerstvení zajištěno v klubové restauraci.

Facebook event | Články


Mobilní aplikace:

Vyzkoušejte také naši novou mobilní aplikaci na GooglePlay.

Nová mobilní aplikace by měla být rozšířením pro již funkční webový portál HockeyOnline – jedná se o webovou aplikaci klubu pozemního hokeje Slavia Hradec Králové, která původně vznikla jako jednoduchá aplikace k zobrazení dat z největšího mládežnického turnaje ve střední Evropě. HockeyOnline byl postupně rozšiřován a v září 2019 se stal celoklubovou aplikací, která krom vyhodnocování turnajových dat nabízí i evidenci členů, správu a nominace na klubové akce, hromadnou korespondenci a další. Mobilní aplikace HockeyOnline by neměla nabízet celou funkcionalitu, nýbrž by měla být pouze odlehčenou, přesto v případě dalšího růstu snadno škálovatelnou verzí webové aplikace.

Aplikace zobrazuje články, výsledky našich turnajů i ligová utkání. Do budoucna i omluvenky, nominace, které nyní chodí na email, tak to mají dětské a mládežnické kategorie. Aplikace je nyní v testovacím režimu na Google Play, je možné že občas se bude velmi pomalu načítat, za to se omlouvám je to dočasné. Verze pro IOS je připravena také, ale kvůli paušálnímu poplatku a současné situaci není na App Srore zatím k dispozici.

Budu rád za každou zpětnou vazbu emailem na: podzimek.david@ph-slaviahk.cz

Stáhnout aplikaci z GooglePlay.

Aplikace je vydaná v testovacím režimu pro region Česká republika, je možné, že ne všechna zařízení jsou nyní podporována.

Partneři turnaje:


Zpět