Suda Cup 2019

23. 11. 2019 8:00 - 19:00

U10  U12  U14 

Tradiční halový turnaj v Hradci Králové. Letos již na nové palubovce.

Facebook event | Články

Týmy:

Kategorie Název Země Skupina Zápasy Odehrané zápasy Barva
U10 HAHK Mladost Zagreb Boys skupina A U10  o 5. místo U10  6 6
U10 UKS SP 26 Poznań skupina A U10  o 11. místo U10  6 6
U10 HC Slavia HK "10" skupina A U10  o 9. místo U10  6 6
U10 KPH Rača Bratislava skupina A U10  o 3. místo U10  6 6
U10 ZHS Zagreb skupina A U10  Finále U10  6 6
U10 HAHK Mladost Zagreb Girls skupina B U10  o 11. místo U10  6 6
U10 PH Sokol Kbely skupina B U10  o 3. místo U10  6 6
U10 HC Slavia HK "09" skupina B U10  skupina B U10  Finále U10  6 6
U10 PH Jičín skupina B U10  o 9. místo U10  6 6
U10 HAHK Mladost Zagreb Mix skupina B U10  o 7. místo U10  6 6
U10 KS Cieszyn skupina B U10  o 5. místo U10  6 6
U10 SK Slavia Praha skupina A U10  o 7. místo U10  6 6
U12 UKS SP 26 Poznaň skupina A U12  Finále U12  6 6
U12 HAHK Mladost Zagreb Girls skupina A U12  5 5
U12 KPH Rača Bratislava skupina A U12  5 5
U12 HC TJ Mnichovice skupina A U12  5 5
U12 Építők Hockey Club skupina A U12  5 5
U12 ZHS Zagreb skupina B U12  Finále U12  6 6
U12 HC Slavia Hradec Králové "08" skupina B U12  5 5
U12 PH Sokol Kbely skupina B U12  5 5
U12 HAHK Mladost Zagreb Boys skupina B U12  5 5
U12 KS Warta Poznaň skupina B U12  5 5
U12 SK Slavia Praha skupina B U12  o 3. místo U12  6 6
U12 HC Slavia Hradec/Jičín "07" skupina A U12  o 3. místo U12  6 6
U14 KPH Rača Bratislava skupina A U14  5 5
U14 Építők Hockey Club skupina A U14  5 5
U14 HC HK/Mnich Girls skupina A U14  5 5
U14 PH Sokol Kbely skupina A U14  5 5
U14 HC TJ Mnichovice skupina A U14  Finále U14  6 6
U14 ZHS Zagreb Boys skupina A U14  o 3. místo U14  6 6
U14 HAHK Mladost Zagreb skupina B U14  Finále U14  6 6
U14 HC Slavia HK Boys skupina B U14  o 3. místo U14  6 6
U14 SK Slavia Praha skupina B U14  5 5
U14 KS Warta Poznaň skupina B U14  5 5
U14 PH Jičín skupina B U14  5 5
U14 ZHS Zagreb Girls skupina B U14  5 5

Zpět