II. International May tournament Hradec Králové

17. 5. 2019 - 19. 5. 2019

U14  U12  U10 E  U10 S 

17.5. - 19.5.2019 II. mezinárodní májový turnaj v Hradci Králové. 37 týmů - čtyři kategorie U10 Standard, U10 Elite, U12 a U14. Týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska a Rakouska. Místo konání: Sportovní areálu pozemního hokeje ve Farářství. Akci finančně podpořilo město Hradec Králové.

Facebook event | Články

Týmy:

Kategorie Název Země Skupina Zápasy Odehrané zápasy Barva
U12 HC Bohemians Praha Girls U12 U12 A  U12 quarterfinals  U12 o 5. - 8. místo  U12 o 5. místo  6 6 Green
U12 HK Trešnjevka Zagreb U12 U12 A  U12 quarterfinals  U12 o 5. - 8. místo  U12 o 7. místo  6 6 green/white
U12 HC Slavia Hradec Králové U12 U12 A  U12 quarterfinals  U12 o 1. - 4. místo  U12 Finále  6 6 červeno-bílá
U12 KS Cieszyn U12 U12 A  U12 quarterfinals  U12 o 1. - 4. místo  U12 o 3. místo  6 6 modro/červená
U12 HK Šenkvice U12 U12 B  U12 quarterfinals  U12 o 1. - 4. místo  U12 Finále  6 6 oranžová
U12 HC Jičín U12 U12 B  U12 quarterfinals  U12 o 5. - 8. místo  U12 o 7. místo  6 6 světlemodrá
U12 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 U12 B  U12 quarterfinals  U12 o 5. - 8. místo  U12 o 5. místo  6 6 oranžová
U12 W.A.C. Wienna Boys U12 U12 B  U12 quarterfinals  U12 o 1. - 4. místo  U12 o 3. místo  6 6 red/black/red
U14 W.A.C. Wienna Girls U14 U14 A  U14 o 5. místo  6 6 red/black/red
U14 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 U14 A  U14 o 3. místo  6 6 žlutá
U14 HK Trešnjevka Zagreb U14 U14 A  U14 o 11. místo  6 6 green/white
U14 HC Slavia Hradec Králové Girls U14 U14 A  U14 o 9. místo  6 6 červeno/bílá
U14 SK UP Olomouc "B" U14 U14 A  U14 Finále  6 6 žlutá
U14 KKS Kolejarz Gliwice U14 U14 A  U14 o 7. místo  6 6
U14 HC TJ Mnichovice Girls U14 U14 B  U14 o 9. místo  6 6 Green
U14 P.H.C. Budapest U14 U14 B  U14 o 11. místo  6 6 bílá
U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 U14 B  U14 Finále  6 6 červeno-bílá
U14 HK Lipovci Mix U14 U14 B  U14 o 7. místo  6 6 fialová
U14 SK UP Olomouc "A" U14 U14 B  U14 o 5. místo  6 6 žlutá
U14 HK Šenkvice U14 U14 B  U14 o 3. místo  6 6 oranžová
U10 E UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 U10 E A  U10 E o 1. - 4. místo  U10 E o 3. místo  6 6 žlutá
U10 E HK Lipovci Mix U10 U10 E A  U10 E o 5. - 8. místo  U10 E o 5. místo  6 6 fialová
U10 E HC Slavia HK Boys U10 U10 E A  U10 E o 1. - 4. místo  U10 E Finále  6 6 červeno-bílá
U10 E W.A.C. Wienna Mix U10 U10 E A  U10 E o 5. - 8. místo  U10 E o 7. místo  6 6 red/black/red
U10 E UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 U10 E A  U10 E o 9. místo  6 6 #F57C00
U10 E HC Slavia Hradec Králové Mix U10 U10 E B  U10 E o 1. - 4. místo  U10 E o 3. místo  6 6 červeno-bílá
U10 E HK Šenkvice U10 U10 E B  U10 E o 1. - 4. místo  U10 E Finále  6 6 oranžová
U10 E HC TJ Mnichovice U10 U10 E B  U10 E o 5. - 8. místo  U10 E o 7. místo  6 6 zelená
U10 E LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 U10 E B  U10 E o 5. - 8. místo  U10 E o 5. místo  6 6 bílá/modrá
U10 E KKS Kolejarz Gliwice U10 U10 E B  U10 E o 9. místo  6 6
U10 S HC Jičín U10 U10 S  6 6 světlemodrá
U10 S SK UP Olomouc U10 U10 S  6 6 žlutá
U10 S KS Cieszyn U10 U10 S  6 6 modro/žlutá
U10 S UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 U10 S  6 6 oranžová
U10 S HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 U10 S  6 6 červeno-bílá
U10 S UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 U10 S  6 6 černá
U10 S HK Trešnjevka Zagreb U10 U10 S  6 6 green/white

Zpět