II. International May tournament Hradec Králové

17. 5. 2019 - 19. 5. 2019

U14  U12  U10 E  U10 S 

17.5. - 19.5.2019 II. mezinárodní májový turnaj v Hradci Králové. 37 týmů - čtyři kategorie U10 Standard, U10 Elite, U12 a U14. Týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska a Rakouska. Místo konání: Sportovní areálu pozemního hokeje ve Farářství. Akci finančně podpořilo město Hradec Králové.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

Den 3 | II. International May tournament Hradec Králové

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 HK Trešnjevka Zagreb U10 1:0 II A 19. 5. 2019 8:30 U10 S U10 S
W.A.C. Wienna Girls U14 SK UP Olomouc "B" U14 0:5 I 19. 5. 2019 9:00 U14 A U14
KS Cieszyn U10 HC Jičín U10 5:1 II A 19. 5. 2019 9:00 U10 S U10 S
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 4:3 II B 19. 5. 2019 9:00 U10 E o 9. místo U10 E o 9.místo U10 Elite
HK Trešnjevka Zagreb U12 HC Jičín U12 2:4 I 19. 5. 2019 9:30 U12 o 7. místo U12 U12 o 7. místo
HK Trešnjevka Zagreb U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 2:4 II A 19. 5. 2019 9:30 U10 S U10 S
W.A.C. Wienna Mix U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 1:4 II B 19. 5. 2019 9:30 U10 E o 5. - 8. místo U10 E
HK Trešnjevka Zagreb U14 P.H.C. Budapest U14 1:5 I 19. 5. 2019 10:00 U14 o 11. místo U14 U14 o 11. místo
UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 1:4 II A 19. 5. 2019 10:00 U10 S U10 S
HK Lipovci Mix U10 HC TJ Mnichovice U10 4:2 II B 19. 5. 2019 10:00 U10 E o 5. - 8. místo U10 E
HC Slavia Hradec Králové Girls U14 HC TJ Mnichovice Girls U14 1:2 I 19. 5. 2019 10:30 U14 o 9. místo U14 U14 o 9. místo
SK UP Olomouc U10 HK Trešnjevka Zagreb U10 2:1 II A 19. 5. 2019 10:30 U10 S U10 S
KKS Kolejarz Gliwice U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 2:1 II B 19. 5. 2019 10:30 U10 E o 9. místo U10 E o 9.místo U10 Elite
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 HC Bohemians Praha Girls U12 0:2 I 19. 5. 2019 11:00 U12 o 5. místo U12 U12 o 5. místo
HC Slavia HK Boys U10 HC Slavia Hradec Králové Mix U10 8:5 II A 19. 5. 2019 11:00 U10 E o 1. - 4. místo U10 E
UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 HK Šenkvice U10 2:5 II B 19. 5. 2019 11:00 U10 E o 1. - 4. místo U10 E
KKS Kolejarz Gliwice U14 HK Lipovci Mix U14 0:1 I 19. 5. 2019 11:30 U14 o 7. místo U14 U14 o 7. místo
HK Lipovci Mix U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 0:1 II A 19. 5. 2019 11:30 U10 E o 5. místo U10 E o 5. místo U10 Elite
HC TJ Mnichovice U10 W.A.C. Wienna Mix U10 5:1 II B 19. 5. 2019 11:30 U10 E o 7. místo U10 E o 7. místo U10 Elite
HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 KS Cieszyn U10 1:3 II A 19. 5. 2019 12:00 U10 S U10 S
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 5:2 II B 19. 5. 2019 12:00 U10 S U10 S
W.A.C. Wienna Girls U14 SK UP Olomouc "A" U14 0:3 I 19. 5. 2019 12:30 U14 o 5. místo U14 o 5. místo
HC Slavia HK Boys U10 HK Šenkvice U10 1:3 II A 19. 5. 2019 12:30 U10 E Finále U10 E Finále U10 Elite
HC Slavia Hradec Králové Mix U10 UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 6:3 II B 19. 5. 2019 12:30 U10 E o 3. místo U10 E o 3. místo U10 Elite
W.A.C. Wienna Boys U12 KS Cieszyn U12 1:2 II 19. 5. 2019 13:00 U12 o 3. místo U12 U12 o 3. místo
HC Slavia Hradec Králové U12 HK Šenkvice U12 0:2 I 19. 5. 2019 13:00 U12 Finále U12 U12 Finále
SK UP Olomouc "B" U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 3:2 I 19. 5. 2019 13:30 U14 Finále U14 U14 Finále
LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 HK Šenkvice U14 0:3 II 19. 5. 2019 13:30 U14 o 3. místo U14 U14 o 3. místo

Týmy:

37
Týmy

Zápasy:

111
Zápasy

Skupiny:

27
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:

Město Hradec Králové
SSAKHK
HC SLAVIA HK
Hostinec U Drořáků
pivovarskedomy
hkfree.org

Zpět