Suda Cup 2019

23. 11. 2019 8:00 - 19:00

U10  U12  U14 

Tradiční halový turnaj v Hradci Králové. Letos již na nové palubovce.

Facebook event | Články

Konečné pořadí U12:

U12 

Konečné pořadí U14:

U14 

Rozpis utkání:

Suda Cup 2019

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
ZHS Zagreb Boys KPH Rača Bratislava 1:0 I 23. 11. 2019 7:40 skupina A U14 U14
Építők Hockey Club UKS SP 26 Poznaň 0:6 II 23. 11. 2019 7:40 skupina A U12 U12
ZHS Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb 0:3 I 23. 11. 2019 8:00 skupina B U14 U14
SK Slavia Praha ZHS Zagreb 1:3 II. 23. 11. 2019 8:00 skupina B U12 U12
HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club 6:0 I 23. 11. 2019 8:20 skupina A U14 U14
HC Slavia Hradec/Jičín "07" HAHK Mladost Zagreb Girls 5:0 II. 23. 11. 2019 8:20 skupina A U12 U12
PH Jičín HC Slavia HK Boys 1:4 I 23. 11. 2019 8:40 skupina B U14 U14
KS Warta Poznaň HC Slavia Hradec Králové "08" 0:4 II 23. 11. 2019 8:40 skupina B U12 U12
HC HK/Mnich Girls PH Sokol Kbely 0:3 I 23. 11. 2019 9:00 skupina A U14 U14
KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice 2:4 II. 23. 11. 2019 9:00 skupina A U12 U12
SK Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Boys 1:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:00 skupina A U10 U10
ZHS Zagreb UKS SP 26 Poznań 3:2 ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:15 skupina A U10 U10
SK Slavia Praha KS Warta Poznaň 1:1 I 23. 11. 2019 9:20 skupina B U14 U14
PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Boys 0:2 II. 23. 11. 2019 9:20 skupina B U12 U12
HC Slavia HK "10" KPH Rača Bratislava 1:2 ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:30 skupina A U10 U10
KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice 0:1 I 23. 11. 2019 9:40 skupina A U14 U14
UKS SP 26 Poznaň HC Slavia Hradec/Jičín "07" 4:1 II. 23. 11. 2019 9:40 skupina A U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb 2:9 ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:45 skupina A U10 U10
HAHK Mladost Zagreb PH Jičín 8:0 I 23. 11. 2019 10:00 skupina B U14 U14
ZHS Zagreb KS Warta Poznaň 4:0 II. 23. 11. 2019 10:00 skupina B U12 U12
KPH Rača Bratislava SK Slavia Praha 4:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:00 skupina A U10 U10
UKS SP 26 Poznań HC Slavia HK "10" 2:5 ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:15 skupina A U10 U10
PH Sokol Kbely ZHS Zagreb Boys 0:2 I. 23. 11. 2019 10:20 skupina A U14 U14
HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club 2:0 II. 23. 11. 2019 10:20 skupina A U12 U12
KPH Rača Bratislava HAHK Mladost Zagreb Boys 2:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:30 skupina A U10 U10
KS Warta Poznaň ZHS Zagreb Girls 4:1 I 23. 11. 2019 10:40 skupina B U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Boys SK Slavia Praha 1:5 II. 23. 11. 2019 10:40 skupina B U12 U12
HC Slavia HK "10" ZHS Zagreb 2:9 ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:45 skupina A U10 U10
Építők Hockey Club HC HK/Mnich Girls 1:1 I 23. 11. 2019 11:00 skupina A U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Girls KPH Rača Bratislava 1:4 II. 23. 11. 2019 11:00 skupina A U12 U12
SK Slavia Praha UKS SP 26 Poznań 4:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:00 skupina A U10 U10
HAHK Mladost Zagreb Boys HC Slavia HK "10" 4:2 ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:15 skupina A U10 U10
HC Slavia HK Boys SK Slavia Praha 2:2 I 23. 11. 2019 11:20 skupina B U14 U14
HC Slavia Hradec Králové "08" PH Sokol Kbely 0:6 II. 23. 11. 2019 11:20 skupina B U12 U12
UKS SP 26 Poznań KPH Rača Bratislava 2:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:30 skupina A U10 U10
PH Sokol Kbely KPH Rača Bratislava 1:0 I 23. 11. 2019 11:40 skupina A U14 U14
HC TJ Mnichovice UKS SP 26 Poznaň 1:6 II. 23. 11. 2019 11:40 skupina A U12 U12
ZHS Zagreb SK Slavia Praha 8:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:45 skupina A U10 U10
KS Warta Poznaň HAHK Mladost Zagreb 1:2 I 23. 11. 2019 12:00 skupina B U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb 0:4 II. 23. 11. 2019 12:00 skupina B U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Boys UKS SP 26 Poznań 2:2 ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:00 skupina A U10 U10
SK Slavia Praha HC Slavia HK "10" 4:0 ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:15 skupina A U10 U10
HC HK/Mnich Girls HC TJ Mnichovice 0:4 I 23. 11. 2019 12:20 skupina A U14 U14
KPH Rača Bratislava HC Slavia Hradec/Jičín "07" 2:5 II. 23. 11. 2019 12:20 skupina A U12 U12
KPH Rača Bratislava ZHS Zagreb 0:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:30 skupina A U10 U10
SK Slavia Praha PH Jičín 6:0 I 23. 11. 2019 12:40 skupina B U14 U14
PH Sokol Kbely KS Warta Poznaň 3:0 II. 23. 11. 2019 12:40 skupina B U12 U12
KS Cieszyn HAHK Mladost Zagreb Girls 10:0 ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:45 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Boys Építők Hockey Club 0:0 I 23. 11. 2019 13:00 skupina A U14 U14
Építők Hockey Club HAHK Mladost Zagreb Girls 4:0 II. 23. 11. 2019 13:00 skupina A U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Mix PH Sokol Kbely 2:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:00 skupina B U10 U10
HC Slavia HK "09" PH Jičín 6:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:15 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Girls HC Slavia HK Boys 1:3 I 23. 11. 2019 13:20 skupina B U14 U14
SK Slavia Praha HC Slavia Hradec Králové "08" 6:1 II. 23. 11. 2019 13:20 skupina B U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb Mix 0:7 ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:30 skupina B U10 U10
KPH Rača Bratislava HC HK/Mnich Girls 0:2 I 23. 11. 2019 13:40 skupina A U14 U14
UKS SP 26 Poznaň KPH Rača Bratislava 8:0 II. 23. 11. 2019 13:40 skupina A U12 U12
PH Jičín KS Cieszyn 1:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:45 skupina B U10 U10
HAHK Mladost Zagreb SK Slavia Praha 3:0 I 23. 11. 2019 14:00 skupina B U14 U14
ZHS Zagreb PH Sokol Kbely 4:1 II. 23. 11. 2019 14:00 skupina B U12 U12
PH Sokol Kbely HC Slavia HK "09" 0:5 ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:00 skupina B U10 U10
PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Girls 6:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:15 skupina B U10 U10
Építők Hockey Club PH Sokol Kbely 1:2 I 23. 11. 2019 14:20 skupina A U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Girls HC TJ Mnichovice 0:6 II. 23. 11. 2019 14:20 skupina A U12 U12
HC Slavia HK "09" HAHK Mladost Zagreb Mix 4:4 ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:30 skupina B U10 U10
HC Slavia HK Boys KS Warta Poznaň 2:1 I. 23. 11. 2019 14:40 skupina B U14 U14
HC Slavia Hradec Králové "08" HAHK Mladost Zagreb Boys 1:2 II. 23. 11. 2019 14:40 skupina B U12 U12
KS Cieszyn PH Sokol Kbely 5:5 ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:45 skupina B U10 U10
HC TJ Mnichovice ZHS Zagreb Boys 2:1 I. 23. 11. 2019 15:00 skupina A U14 U14
HC Slavia Hradec/Jičín "07" Építők Hockey Club 4:0 II. 23. 11. 2019 15:00 skupina A U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK "09" 0:7 ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:00 skupina B U10 U10
PH Sokol Kbely PH Jičín 7:1 ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:15 skupina B U10 U10
PH Jičín ZHS Zagreb Girls 0:5 I. 23. 11. 2019 15:20 skupina B U14 U14
KS Warta Poznaň SK Slavia Praha 0:6 II. 23. 11. 2019 15:20 skupina B U12 U12
HAHK Mladost Zagreb Mix KS Cieszyn 2:6 ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:30 skupina B U10 U10
Építők Hockey Club KPH Rača Bratislava 4:0 I. 23. 11. 2019 15:40 skupina A U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Girls UKS SP 26 Poznaň 0:9 II. 23. 11. 2019 15:40 skupina A U12 U12
PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Girls 7:0 ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:45 skupina B U10 U10
HC Slavia HK Boys HAHK Mladost Zagreb 1:1 I. 23. 11. 2019 16:00 skupina B U14 U14
HC Slavia Hradec Králové "08" ZHS Zagreb 2:4 II. 23. 11. 2019 16:00 skupina B U12 U12
KS Cieszyn HC Slavia HK "09" 2:10 ZS Mandysova 23. 11. 2019 16:00 skupina B U10 U10
PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Mix 1:3 ZS Mandysova 23. 11. 2019 16:15 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Boys HC HK/Mnich Girls 3:1 I. 23. 11. 2019 16:20 skupina A U14 U14
KPH Rača Bratislava Építők Hockey Club 5:1 II. 23. 11. 2019 16:20 skupina A U12 U12
ZHS Zagreb Girls SK Slavia Praha 1:7 I. 23. 11. 2019 16:40 skupina B U14 U14
SK Slavia Praha PH Sokol Kbely 3:2 II. 23. 11. 2019 16:40 skupina B U12 U12
PH Sokol Kbely HC TJ Mnichovice 1:3 I. 23. 11. 2019 17:00 skupina A U14 U14
HC TJ Mnichovice HC Slavia Hradec/Jičín "07" 2:3 II. 23. 11. 2019 17:00 skupina A U12 U12
KS Warta Poznaň PH Jičín 4:0 I. 23. 11. 2019 17:20 skupina B U14 U14
HAHK Mladost Zagreb Boys KS Warta Poznaň 5:0 II. 23. 11. 2019 17:20 skupina B U12 U12
UKS SP 26 Poznań HAHK Mladost Zagreb Girls 9:0 II. 23. 11. 2019 17:45 o 11. místo U10 U10
HC Slavia HK "10" PH Jičín 1:0 I. 23. 11. 2019 17:45 o 9. místo U10 U10
SK Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Mix 2:1 II. 23. 11. 2019 18:00 o 7. místo U10 U10
HAHK Mladost Zagreb Boys KS Cieszyn 1:2 I. 23. 11. 2019 18:00 o 5. místo U10 U10
KPH Rača Bratislava PH Sokol Kbely 2:3 II. 23. 11. 2019 18:15 o 3. místo U10 U10
ZHS Zagreb HC Slavia HK "09" 0:2 I. 23. 11. 2019 18:15 Finále U10 U10
HC Slavia Hradec/Jičín "07" SK Slavia Praha 2:3 II. 23. 11. 2019 18:30 o 3. místo U12 U12
ZHS Zagreb Boys HC Slavia HK Boys 0:3 I. 23. 11. 2019 18:30 o 3. místo U14 U14
HC TJ Mnichovice HAHK Mladost Zagreb 1:2 I. 23. 11. 2019 19:00 Finále U14 U14
UKS SP 26 Poznaň ZHS Zagreb 3:4 II. 23. 11. 2019 19:00 Finále U12 U12

Týmy:

36
Týmy

Zápasy:

100
Zápasy

Skupiny:

16
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:

HC Slavia Hradec Králové
SSAKHK
Město Hradec Králové
TJ Slavia Hradec Králové
Grays-hockey.cz
HKFree

Zpět