Hokejový kemp 2020

Hokejový kemp 2020

Updated 03/09/2020 21:47


Mládež zahájila sezónu hokejovým kempem.

V posledním týdnu prázdnin je již tradicí, že se na modrém hřišti koná přípravný hokejový kemp všech složek naší mládeže. Tento již sedmý ročník se povedl na jedničku. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo naplnit celý naplánovaný program.

Takřka sedmdesát nadšených hokejistů a hokejistek své umění pilovalo na 2-3 hokejových trénincích denně. Na odpočinek času nezbývalo, protože ve volných chvílích trenéři naplánovali další doplňkové aktivity. Najezdilo se během týdne 100 km na kole, nabruslilo se 20 km na „in-linech“, naplavalo i nemálo metrů v Opatovickém písáku a i něco naběhalo a naskákalo na atletickém ovále. Odměnou za dřinu pak pro všechny byla střílečka na paintballu a lasergame, pro naše nejmenší pak trampolínové skákání v parku Na Větvi.

Naše U6 si kemp navíc zpestřily hromadným přespáním ve stanu. Starší v pátek odpoledne vyrazili na cyklovýlet směr čestická střelnice, kde je po pětatřiceti ujetých kilometrech čekalo posezení s grilovaným masem a nocování v přilehlé budově. Ranní návrat směr Hradec už byl pro všechny ostřílené cyklisty pouhou projížďkou.

Velký dík patří všem účastníkům, trenérům, dobrovolníkům a i rodičům, kteří nám pomohli pro naše hráče připravit až nadstandardní program.

Autor: Lucie Kožešníková