Mladší žáci si na jaře zahrají o medaile

Updated 15/10/2020 18:07   Doba čtení přibližně 2 minuty.

K poslednímu, čtvrtému kolu základní časti soutěže, nastupovali naši borci v neděli 11.10. na hřišti v Liticích. Čekali je soupeři z domácích Litic "B" a HC Bolevc.

V prvním utkání proti Liticím "B"  náš tým od začátku tahal za delší konec lana. Po první půli svítilo na tabuli skóre 11:0. Ve druhém poločase jsme nastoupili v šesti hráčích v poli a kluci pokračovali v kanonádě. Přidali dalších10 gólů a uzavřeli skóre 21:0.

I druhé utkání tentokrát proti boleveckým hráčům se neslo dle předpokladů, v podobném duchu jako předchozí zápas s Liticemi. Kluci ojediněle pouštěli bolevecké do obranného kruhu a po 15 minutách za stavu 3:0 jsme opět přistoupili na hru v šesti hráčích v poli. Soupeř využil naše zaváhání při střídání a snížil na 3:1. To, ale  bylo v první půli z jeho strany vše. Náš tým dál navyšoval svůj náskok. Poločas končil stavem 5:1. Druhé dějiství bylo zcela v naší režii a kluci v poklidu navyšovali skóre. Ve 40. minutě se ještě Bolevci podařilo vstřelit jednu branku. Zápas končil výsldkem 11:2. V chladném nedělním dopoledni tým splnil očekávání a z litické umělky vytěžili 6 bodů do tabulky, což znamenalo první místo ve skupině A, a postup do jarních bojů o titul mistra ČR.

Autor: Zdeněk Stránský