Přípravka v Mnichovicích stříbrná

Přípravka v Mnichovicích stříbrná

Updated 15/10/2020 18:05   Doba čtení přibližně 2 minuty.


V neděli 11. října čekal na družstvo U10 zřejmě poslední turnaj podzimu. Konal se v Mnichovicích, kde se za sychravého počasí střetlo 6 týmů.

V prvním utkání nás čekal  pozdější vítěz domácí Mnichovicemi "C".  Jak už je u nás skoro zvykem, byl to zápas rozkoukávací. Bohužel nám utekl začátek a i když jsme se v průběhu hrací doby zlepšovali, na vyrovnání to nestačilo a utkání skončilo 2:1 pro domácí.

Následující zápas s Liticemi - žlutí jsme již bojovali od začátku. Měli jsme mnoho šancí, které v hattrick proměnil Šimon a slavili jsme vítězství 4:3.

V následujícím utkání s HC Kadaň jsme po většinu času útočili. K Šimonovi se střelecky připojili také Jára, Isabela, Štepán a vítězství 6:0 bylo naše.

Další soupeř Litice - červení byl  trochu tvrdší oříšek, ale jelikož naše "dámská" obrana Anička a Adélka zásobovaly útok přesnými přihrávkami a v obraně bránily velmi svědomitě, podařilo se nám vyhrát 4:2.

V posledním utkání, ve kterém, jak jsme později zjistili, se bojovalo o celkové druhé místo, nám malinko došly síly. Gólman Sebastian nás, ale  podržel a vydřeli jsme remízu 2:2 a tím také skvělé 2. místo v turnaji, zatím naše nejlepší umístění z podzimních turnajů.

Chtěli bychom všechny hráče a hráčky pochválit. Trénink od tréninku se zlepšují a když ještě přece jenom technika chybí, nahradí ji bojovností.

Autor: Štěpánka Šmídová