Mladší žáci vstoupili do soutěže ziskem tří bodů

Mladší žáci vstoupili do soutěže ziskem tří bodů

Updated 14/09/2021 13:26   Doba čtení přibližně 1 minuta.


V neděli 5.9. vstoupili do soutěží i naši mladší žáci. První kolo kvalifikace se odehrávalo na našem hřišti, ale ani to nepomohlo našim mladším žákům k plnému bodovému zisku. Kvalifikace o postup do finálové skupiny kam naše U12 jistě patří, nevyšla herně zcela dle představ. 

V zahajovacím utkání jasně naši hráči dominovali nad HC President. Herní převahu však gólově úplně potvrdit nedokázali, nicméně po konečném hvizdu rozhodčích svítilo na tabuly 6:0 pro Hradec. 

V druhém utkání byl soupeřem tým z Mnichovic. Otevírací branku vstřelili naši hráči. Hra byla opticky vyrovnaná nicméně střelecky měli navrch Mnichovice, našim se povedlo už jen v závěru korigovat na 5:2. 

V dalším kole kvalifikace na hřišti HC Mnichovice čeká naše U12 již známý HC President a HC Kadaň. 

 

https://www.pozemnihokej.cz/soutez/mladsi-zaci-2021-2022/

Autor: Pavel Bažant