Dorost na Bohemians ve formátu 8+1

Updated 23/09/2021 21:37   Doba čtení přibližně 1 minuta.

K utkání třetího kola soutěže dorostenců nastoupil náš tým v neděli 19.9. na hřišti pražské Pragovky na Zeleném Pruhu  v nezvyklý čas od 12:30. Našim soupeřem byl  tým HC Bohemians. Pro malý počet hráčů nastupuje Bohemka pouze v osmi hráčích v poli. Výsledkem bylo hodně fyzický náročné utkání.

Naši se do zápasu vrhli sebevědomě a zvolenou taktiku plnili. Soupeř využíval momentů, kdy byla naše obrana otevřená a trestal. V půli utkání tak svítilo skóre 3:0 pro pražské Klokany. Ve třetí čtvrtině se našim borcům povedlo snížit na rozdíl jedné branky. Ve čtvrté čtvrtině přišla ztráta koncentrace obrany, špatné napadání rozehrávek soupeře a  pražané trestali. Přidali ještě tři branky a naši borci již jen jeden čestný zásah.

Utkání skončilo 6:3 pro domácí.

Autor: Zdeněk Stránský