Děvčata U14 na turnaji v Maďarsku

Děvčata U14 na turnaji v Maďarsku

01/12/2019 18:39


Hradecké dívky společně s týmem mladších a starších žáků z Jičína v Budapešti. Zde jsme se zúčastnili tradičního již sedmáctého ročníku Santa Claus Cup, který probíhal v sobotu 30. 11. a v neděli 1. 12. 2019. Mimo hokej jsme navštívili samozřejmě lázně v centru města, neboť právě Maďarsko je lázeňstvím vyhlášené.  Nevynechali jsme ani večerní procházku centrem města.

Na turnaji holky poměřily své síly proti týmům z Maďarska, Chorvatska a Slovinska. Nutno poznamenat, že většina týmů měla plně klučičí kádr. Hradecké hráčky dřely od začátku do konce. Mimo jiné sklízely obdiv od všech zúčastněných týmů, kterým jsme dělali silnou konkurenci.

Celkové místo páté z osmi je tak pro nás úžasným výsledkem. Samozřejmě, že máme co zlepšovat, přesto jsem s výkony maximálně spokojený a věřím, že si to tu holky užily.

Hradecké dívky si domů odváží diplom za účast, k tomu ale také zvláštní cenu "best of team" - ocenění v hlasování všech zúčastněných týmů. Turnaj jsme odehráli bez zranění a s hokejovými zážitky se vracíme domů.

 

Autor: Martin Minařík