Extraliga muži: Kanonáda v proti Bolevci! A debakl v Šenkvicích. - Slavia Hradec Králové

Extraliga muži: Kanonáda v proti Bolevci! A debakl v Šenkvicích.

Extraliga muži: Kanonáda v proti Bolevci! A debakl v Šenkvicích.

Na státní svátek 1. května připadlo 1. kolo skupiny „O udržení“. Náš tým se utkal s Bolevcem, který nastavil, již tradiční odpolední čas pro zápasy v Plzni, a to od 18:00.

Zápas měl od začátku jednoznačný průběh, hned první střela na bránu (2.minuta zápasu) přinesla branku, skóre otevřel Tomáš Hynčík. Ten během chvilky zkompletoval hattrick. Celkově se zastavil na 5 brankách. Krok s ním držel Jirka Kulička (3 branky) a jeho bratr Lukáš Kulička (2 góly), další branky přidali Martin Toms, Ivan Svoboda, Daniel Podzimek, Tomáš Ellinger a Jirka Franc.

Bolevec zaznamenal čestný úspěch a konečné skóre zní 1:15! Ale již v sobotu se hraje další zápas, od 11:30 na hřišti v Šenkvicích.

A to vůbec nedopadlo pro náš tým dobře, zápas skončil 11:4 pro domácí a zápas nelze hodnotit jinak než jako debakl.

„Těžce se to hodnotí..byli jsme ve všem horší, nedokázali jsem si nahrát, zpracovat přihrávku, natož si pak vytvořit nějaký souvislejší tlak a z něj gólové šance. Domácí vyhráli zaslouženě, byli důraznější a efektivnější v koncovce. Ve středu nás čeká odveta, věřím, že předvedeme úplně jiný výkon a vyhrajeme!“

Takové je hodnocení zápasu od Tomáše Ellingera.

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019