Extraliga muži: základní skupinová část je u konce, známe postupující i týmy, které budou hrát o udržení! - Slavia Hradec Králové

Extraliga muži: základní skupinová část je u konce, známe postupující i týmy, které budou hrát o udržení!

Extraliga muži: základní skupinová část je u konce, známe postupující i týmy, které budou hrát o udržení!

O uplynulém víkendu se odehrály poslední zápasy základních skupin a již známe postupující z obou skupin, kteří se utkají o titul za sezónu 2018/2019, bohužel náš tým se do finálové šestky nevešel, nestačila k tomu ani výhra na hřišti suveréna skupiny, týmu Litice A.

Kde po vynikajícím týmovém výkonu a vysoké efektivitě protiútoků, kluci vyhráli 3:2, dvě branky vstřelil Jirka Kulička a vítěznou trefu si připsal Kuba Chudý, na jeho shrnutí zápasu se můžete podívat tu: Hodnocení zápasu.

Do skupiny „O titul“ postupují týmy Litice A, Hostivař a Bohemians. Ze druhé skupiny postoupily týmy Slavia Praha, Rakovník a Rača (SK).

Ve skupině „O udržení“, kromě našeho týmu, jsou President, Praga, Litice B, Šenkvice (SK) a Bolevec.

Zápasy obou skupin startují už zítra 1.5.2019, kdo by chtěl vidět kluky v akci, tak hrají od 18:00 s Bolevcem, který od jara hraje své domácí zápasy na hřišti Litic.

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019