HC Slavia HK x HC Hostivař - Slavia Hradec Králové

HC Slavia HK x HC Hostivař

HC Slavia HK x HC Hostivař

HC Slavia HK x HC Hostivař 0:1 (0:1)

Dne 16.4.2016 nás čekal první zápas nadstavbové části a to proti velmi neoblíbenému týmu, jehož herní projev nám už delší dobu nevyhovuje a v zápase to bylo znát.

Byl to zatím náš nejhorší jarní výkon (zápas), nedokázali jsme se prosazovat v situacích „jedna na jednu“, byli jsme málo důrazní a hodně nepřesnění. Celkově jsme byli v útoku nevýrazní. Takže už ve třetím zápase za sebou jsme nedokázali skórovat, což je zarážející zvlášť když přihlédneme k tomu, že do šancí nebo standardních situací se dostáváme.

Přitom první a nejvýraznější šanci zápasu jsme měli, hned v první čtvrtině, my, ale Majda Raková nedokázala z blízkosti prostřelit hostující gólmanku. Opět jsme výborně bránili, soupeřky jsme do žádných vyložených šancí nepouštěli, ale bohužel jsme udělali ve druhé čtvrtině chybu při bránění a Květa Kučerová toho využila a střelou z hranice kruhu zaznamenala jediný gól zápasu.

Oba týmy poté nedokázaly proměnit žádný ze svých rohů, takže početné publikum se dalších branek nedočkalo.

Další zápas nás čeká v sobotu 23.4.2016 od 10 hodin v Rakovníku, tak nám držte palce.

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019