President - Slavia Hradec Králové 0:3 - Slavia Hradec Králové

President – Slavia Hradec Králové 0:3

V  sobotu 22.9 jsme nastoupili na hřišti v Edenu proti domácímu Presidentu. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, naše největší šance přišla při trestném rohu, který jsme bohužel neproměnili. První půle skončila nerozhodně 0:0. Do druhé poloviny zápasu jsme vkročili s větším odhodláním dát gól, který se podařilo vstřelit z trestného rohu. Poslední a zároveň nejvyhrocenější čtvrtina zápasu se nesla v duchu rychlých útoků na obou stranách. Po faulu v našem obraném kruhu byla nařízena penalta, kterou skvěle zneškodnil brankář Jakub Šturm. Naše vedení se podařilo do konce zápasu navýšit o další dva góly. konečný stav utkání tedy 3:0.

I přes vyhrocený průběh hry jsme získali důležité 3 body. Svou premiéru v A-týmu si odbyl Ivan Svoboda a svůj první gól v extralize vstřelil Daniel Podzimek.

Další zápas nás čeká 29.9 proti Pragovce, držte nám palce.