Slavia HK - Praga 4:4 - Slavia Hradec Králové

Slavia HK – Praga 4:4

V sobotu 13.4  sehrálo Áčko mužů zápas proti Pragovce. Vstup do začátku zápasu byl příšerný a po 5 minutách hry, vedli hosté 0:2.  Do konce první čtvrtiny se domácím borcům podařilo skóre vyrovnat. Další část zápasu byli domácí aktivnějším týmem, vypracovali si několik slibných gólových šancí, ale podařilo se jich proměnit pouze minimum. I přes špatnou koncovku se Áčku podařilo do poločasu strhnout vedení  na svou stranu. Druhá polovina zápasu byla velmi divoká. Domácí si vytvářeli tlak a hosté byli nebezpeční z rychlých „brejků“. Po né moc povedeném závěru zápasu kdy hosté dostali červenou kartu. Se domácím nepodařilo využít výhody a vstřelit vítězný gól. Konečný stav utkání remíza 4:4.

Po minulém zápasu sympatický výkon, ale bohužel k výhře nestačil.