Slavia Hradec Králové - Hc Hostivař 2:6 - Slavia Hradec Králové

Slavia Hradec Králové – Hc Hostivař 2:6

V neděli 16.9 jsme na domácím hřišti nastoupili proti týmu HC Hostivař. Po předešlém špatném výkonu jsme chtěli vybojovat potřebné body. Vstup do utkání nám nevyšel, hned v první minutě jsme inkasovali po rychlé akci hostujícího celku. Ve stejné čtvrtině jsme dokázali vyrovnat.Do konce poločasu Hostivař přidala hned dva góly. První půle skončila 1:3 ve prospěch Hostivaře. Na začátku druhého poločasu jsme začali kontrolovat hru a vytvořili dostatek slibných šancí. Ke konci třetí čtvrtiny jsme dokázali snížit na 2:3 a zápas zdramatizovat. Bohužel Hostivař využila nekoncentrovanost našeho týmu a přidala dva rychlé góly. Poslední čtvrtina zápasu byla v naší režii. Bohužel jsme nedokázali dát tolik potřebný gól a Hostivař jsi pojistila výhru gólem na konečných 2:6.

V sobotu 22.9 nás čeká zápas proti Presidentu, který musíme vyhrát. Držte nám palce. Banči