Slavia Hradec Králové - Litice A - Slavia Hradec Králové

Slavia Hradec Králové – Litice A

V neděli 6.10 náš tým nastoupil v domácím prostředí proti týmu z Litic.  Začátek zápasu byl v režii Plzně, která si vytvořila dostatek šancí na to, aby šla dvoubrankového vedení. Ve druhé čtvrtině se hra vyrovnala. Naši borci si vytvořili dostatek šancí ze hry i trestných rohů. Ke konci poločasu přišla odměna v podobě 101.vstřeleného gólu Michala Krýsla v Extralize korigujícího stav zápasu na 2:1. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy s odhodláním vyhrát. Bylo vidět mnoho šancí na obou stranách. Bohužel Plzeň dokázala hned dvě šance proměnit a ke konci zápasu se našemu týmu podařilo pouze snížit na konečný výsledek zápasu 2:4.

Branky: Hynčík, Krýsl