Světová hokejová liga 2. - 7. 9. poprvé v Hradci - Slavia Hradec Králové

Světová hokejová liga 2. – 7. 9. poprvé v Hradci

Světová hokejová liga 2. – 7. 9. poprvé v Hradci

Ahoj všem.

Začátek září by jste si všichni měli vybrat týdenní dovolenou, děti prodloužit prázdniny a být s námi u toho.

První týden v září  pořádá ČSPH a náš klub mezinárodní hokejovou událost roku.  1.kolo Světové ligy mužů a žen.  Tato soutěž je organizována International Hockey Federation a jedná se o kvalifikaci na Olympijské hry v Rio de Janeiru 2015.  První kola jsou kromě Hradce  pořádána ještě  v Rakousku, Chorvatsku, Ghaně, Malajsii, Fiji,  Jamaice, Mexiku, Portugalsku, Ománu, Bangladéši a Keni.  V Hradci Králové budou o postup do dalšího kola bojovat muži :  České republiky, Slovenska, Běloruska, Litvy a Ukrajiny. V ženské kategorii : reprezentace České republiky, Rakouska, Francie a Turecka.  Událost, která je pro Hradec trochu ve stínu právě ukončeného Mistrovství Evropy juniorů,  ale významem a prezentaci českého pozemáku je na vyšším levelu.  Hlavním organizátorem je opět ČSPH a náš hokejový klub. Už osvědčený tandem.  Pokud jsme se na Evropě juniorů učili – na tomhle  turnaji se už nic nepromíjí.  Delegáti FIH mají pro reprezentace mužů a žen daleko přísnější nároky na organizaci.

V rámci tohoto týdne  mezinárodního pozemního hokeje se uskuteční ve dnech 6.-7.9.  i trenérský seminář.  Předpokládám i účast našich trenérů. Dušan Hrazdíra je na Vás s Chrisem Faustem připraven.

Rozlosování bude v nejbližší době zveřejněno na stránkách FIH

pro muže :        http://events.fih.ch/new/competition/333

pro ženy :         http://events.fih.ch/new/competition/335

Doufám, že jsme všechny přesvědčili,  že se investice do nově vybudovaného „svatostánku“ hradeckých pozemkářů ve Farářství vyplatila a akce tady pořádané, budou v příštích letech vždy během léta sportovním osvěžením nejenom hrálovéhradecké, ale i republikové veřejnosti.

A jdeme na to všichni !!!

Milan

P.S.  jako malou upoutávku :        http://www.youtube.com/watch?v=oO21rUMo0ys

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019