Turnaj Berlín - Falkensee - 29.4.-30.4.2017 - stručná zpráva s výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj Berlín – Falkensee – 29.4.-30.4.2017 – stručná zpráva s výsledky

Turnaj Berlín – Falkensee – 29.4.-30.4.2017 – stručná zpráva s výsledky
Zatím jen ve zkratce si Vás dovolujeme informovat o úspěchu našich hráčů na turnaji v Berlíně – Falkensee, který se konal ve dnech 29.4-30.4.2017. Naše početná výprava vyrazila do Berlína již v pátek 28.4.2017 okolo poledne. Na místo jsme dorazili o půl deváté večer a v sobotu ráno jsme vyrazili na hřiště vstříc zápasům. Po urputných bojích a přes nepřízeň počasí, které v sobotu panovalo, jsme si v neděli odvezli domů jednu zlatou, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile a jedno naše družstvo obsadilo pátou příčku. Naši hráči se zúčastnili zápasů v kategorií U8, U10 a U12. Celkem se mezinárodního turnaje zúčastnilo 30 týmů (našimi soupeři byli Němci, Poláci, Nizozemci a Češi).
Celkové pořadí našich týmů:
1. místo = chlapci kategorie U8 (Vejvoda, Chládek F., Grulich, Bažant J., Šmejkal, Vejražka, Kaska, Kaska, Bortlík)
2. místo = dívky kategorie U10 (Pražáková, Kožešníková, Pačesná, Drešerová, Labuťová, Ostatnická El., Grulichová, Vítková)
3. místo = dívky kategorie U12 (Francová, Ostatnická Ev., Tikalová, Pačesná, Minaříková, Grulichová, Štajncová, Kožešníková, Pražáková)
3. místo = chlapci kategorie U12 (Hynčík, Seifrt, Vodička M., Kodym, Novák, Tříska, Mencák, Kučera, Voříšek)
5. místo = chlapci kategorie U10 (Pačesný, Vacek, Chládek T., Vodička R., Bažant D., Tužil, Holaň, Stránský, Borůvka)
Velké poděkování patří hráčům, hráčkám a trenérům za skvělou reprezentaci Českého pozemního hokeje a také všem rodičům, kteří nám s dětmi pomáhali.
Ucelenou fotodokumentaci najdete na http://pozemakhk.rajce.idnes.cz/

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019