Turnaj kategorie U10 - 22.4.2018 - HC Praga a Sokol Kbely - Slavia Hradec Králové

Turnaj kategorie U10 – 22.4.2018 – HC Praga a Sokol Kbely

Turnaj kategorie U10 – 22.4.2018 – HC Praga a Sokol Kbely

Neděle 22. 4. 2018 patřila i turnajům kategorie U10. Naši čtyři zástupci se rozdělily na dvě hokejová pražská hřiště. Bojovaly nejen se svými soupeři, ale na toto roční období i s velkým vedrem, které zvláště pro brankáře nebylo úplně příjemné.

Hradecké 09 a dívky měly svůj turnaj na hřišti HC Praga. Od začátku do konce byly jasným favoritem naše 09. Své i dva roky starší soupeře předčily rychlostí, kombinační hrou a hlavně chutí hrát a vyhrát. Turnajové vítězství putovalo díky tomuto týmu do Hradce. Blahopřejeme! MVP týmu Jakub Šmejkal.

Dívky doplněny chlapci předvedly svůj standardní a spolehlivý výkon a obsadily konečné páté místo. MVP týmu Lojanová Karolína.

Na hřišti Sokola Kbely hrály svůj turnaj naše 08 a 07. Zvláště 08 předvedly vynikající výkon a dvě naprosto vyrovnaná utkání, kde rozhodovala každá jednotlivá chyba, dovedly do vítězného konce. Za zmínku stojí zvlášť utkání z Mnichovicemi, které díky úspěšnému nájezdu už po konci hrací doby, vyhrály 2:1. Bojovnost a soustředění na hru zdobila výkon tohoto týmu. Krásné turnajové čtvrté místo. Blahopřejeme!

07 po remíze s HC President 2:2 nezvládly utkání s Kbely A. Pro naše „útočné typy“ je obrana občas „velkým oříškem“. Až hráči pochopí, že utkání vyhrává hlavně ten, kdo brání, bude radost tento tým sledovat. Díky horšímu skóre v porovnání z HC President braly třetí místo.

Pro všechny za odměnu pak přišel na řadu oblíbený MC Donald….

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019